Nadex گسترش گزینه های کم ریسک تجارت با سود بالقوه

[ad_1]

بسیاری از کوتاه مدت معامله گران هرگز حتی به عنوان گزینه های تجاری به علت انقضا مدت زمان.

اما با Nadex گسترش گزینه این است که به سرعت در حال تغییر است. Nadex گسترش است و بر اساس حمایت و مقاومت تجارت. خطر ابتلا به پاداش می تواند فوق العاده اگر حرکت بازار عرض گسترش یافته است. با Nadex گسترش گزینه های کمیسیون نود سنت در هر طرف/در هر قرارداد تا ده قرارداد. برای کسانی که در حال معامله بیش از ده قرارداد این کمیسیون در پوش و نه دلار در هر طرف. پس از کمیسیون های بسیار پایین و قیمت ندارد باید به حرکت زیادی برای پوشش هزینه های تجارت. بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از نمونه را ببینید که چگونه گسترش گزینه های کار.

در مه 2, NASDAQ زمانبندی بالاتر به نظر می رسید نشان می دهد که بازار را حرکت می کند. در 45 دقیقه نمودار فروشندگان سعی کردم به تست ATR اما در رویکرد نهایی فروشندگان رها شده از حرکت نزولی. بسیار پرنوسان بازار گزارش در 8:30 a. m. ارائه یک فرصت برای ورود به یک گسترش از طریق Nadex. قیمت در حال حاضر در NASDAQ حدود 3595. Nadex حال گسترش در دسترس با یک طبقه از 3590. این اجازه برای ورود با یک قیمت بسیار نزدیک به زمین. به عنوان یک نتیجه از ورود قیمت نزدیک بودن به کف کل خطر بود و تنها 16 دلار و سود بالقوه بود $84 معامله یک قرارداد.

به عبارت دیگر بدترین سناریو برای ورود به یک گسترش موقعیت شد خطر از 16 دلار کاهش و بهترین سناریو بود سود $84. این خطر بالقوه به پاداش 1: 5.25. وجود دارد سه زمانبندی بالاتر نشان می دهد که قیمت را بالا و حجم در 45 دقیقه نمودار همچنین پیشنهاد کرد که قیمت بالا برود. علاوه بر این, ATR توقف پشتیبانی از قیمت بالا می رود. هر چند قیمت می تواند رفته اند پایین احتمالات بودند نشان می دهد که آن بالا برود.

برای اتصال کوتاه همان گسترش سود بالقوه خواهد تنها شده اند 14 دلار و خطر شده اند $86. این باید نشان می دهد که آن را مناسب دامنه برای تجارت به دلیل قیمت خیلی نزدیک به “طبقه”. پتانسیل سود در کوتاه مدت است که همیشه کف (پایین از محدوده). به همین ترتیب سود بالقوه برای یک مدت طولانی است که همیشه سقف (بالای محدوده).

هنگامی که یک معامله گر بخواهد به کوتاه گسترش آنها باید در پیدا کردن یک پخش با قیمت نزدیک به سقف; این گسترش $83 سود بالقوه و حداکثر خطر در حال حاضر تغییر به 17 دلار.

به عنوان وجود دارد بیکاری گزارش در 8:30 صبح یک جایگزین استراتژی معاملاتی خواهد بود برای یک تاجر برای وارد کردن هر دو یک موقعیت و یک معاملۀ فروش در پیش بینی بسیار فرار جنبش است. به طور معمول نرخ بیکاری گزارش تولید گسترده ای بارها و بارها به طور معمول رسیده است ، دانستن این یک معامله گر می تواند وارد هر دو طرف از گسترش – یک بلند و یک کوتاه است. پس گزینه منقضی نیست تا 4:15 pm EDT این حرکات می تواند رخ دهد در هر نقطه در روز.

یکی دیگر از راه برای بازی گسترش است به پرچین در برابر یک موقعیت آینده. به عبارت دیگر تحت این باور است که نزدک آینده قرارداد را تا یک معامله گر می تواند وارد یک موقعیت در آینده سمت و سپس وارد یک گسترش در گزینه های سمت. به این ترتیب اگر موقعیت آینده پرداخت نمی کردن گزینه های سمت خواهد بود پول برای پوشش دچار ضرر و زیان در معاملات آتی طرف.

در نگاه اول گسترش می تواند تهدید آمیز اما هنگامی که معامله گران درک آنها می تواند تبدیل به بسیار ساده است. هنگامی که به دنبال در Nadex اسپرد معامله گران باید به یاد داشته باشید که برای خرید آنها باید به نزدیک ترین طبقه از آنجا که سقف سود بالقوه است.

برای رفتن به یک معامله گر باید نزدیک به سقف به عنوان طبقه است که در حال حاضر سود بالقوه است.

وقتی که قرار دادن یک سفارش Nadex ورود سفارش پنجره نمایش حداکثر ریسک و حداکثر سود در تجارت است. به این ترتیب معامله گران می توانند با گرفتن یک پتانسیل اشتباه و اجتناب از ورود در گسترش گزینه است. علاوه بر این Nadex رایگان ارائه می دهد نسخه ی نمایشی پس از معامله گران می توانید تمرین در حالت شبیه سازی قبل از رفتن زندگی می کنند. بر خلاف دیگر کارگزاران دودویی به Nadex رایگان نسخه ی نمایشی در دسترس است قبل از باز کردن یک حساب کاربری و یا اضافه کردن بودجه.

وجود دارد بسیاری از مزایای تجارت Nadex گسترش می یابد. با Nadex دودویی و گسترش گزینه های کاربران می توانید تجارت آتی کالاها و فارکس همه از یک حساب. بر خلاف دیگر گزینه های Nadex گزینه های معامله بیست و چهار ساعت شبانه روز. به عبارت دیگر اگر بازار باز و سپس Nadex باز است.

این است یک راه عالی برای معامله گران جدید به یاد بگیرند که چگونه به خواندن نمودار تفسیر قیمت اقدام و عمل حجم و تجزیه و تحلیل خطر و کنترل می شوند. یک مزیت برای تجارت گزینه های است که دقت است که به عنوان مهم به عنوان زمانی که تجارت نمونه قرارداد آتی. برای کسانی که در معرض خطر عدم تحمل تجارت گسترش اجازه می دهد تا به تجارت بدون اینکه وسواس بیش از ضرر و زیان بالقوه. پس از همه از دست دادن ده تا بیست دلار پاپ بسیار آسان تر در یک معامله گر سلامت روحی و روانی از دست دادن 100 دلار یا بیشتر دلار پاپ در آتی طرف. هنوز تجربه یادگیری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید