Heiken Ashi HA واگرایی و E-Mini تجارت

[ad_1]

به عنوان یک جریان سفارش و قیمت معامله گر در آن شما ممکن است تعجب که من نگه Heiken Ashi (HA) در رابطه بالا; بعد از همه, قیمت اقدام است که برای این میله های تعیین شده از طریق یک روش به طور متوسط نه زمان واقعی قیمت گذاری شده است. اگر شما e-mini, معامله در روند, اگر چه Heiken-Ashi میله می تواند ارائه وضوح و بینش. از سوی دیگر معاملات این میله است به خصوص موثر در کروشه بازار است. این کلید در واقع من می خواهم به تجارت در هکتار در یک روند قوی و بهتر رنکو میله بقیه از زمان.

این فرمول برای محاسبه هکتار میله نسبتا ساده است; بسیار ساده است که اکثر e-مینی سیستم عامل های تجاری اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید از طیف گسترده ای از قیمت نمایش طرح و Heiken Ashi میله معمولا شامل استفاده کنید. این فرمول برای محاسبه میله نسبتا ساده است و شما به راحتی می توانید نقطه به طور متوسط روش:

HA-Close = (باز+High+Low+Close)/4

HA-باز = [Open(previous bar) + Close(previous bar)]/2

HA-بالا = Max(بالا HA-باز کردن HA-نزدیک)

HA-پایین = Min(کم HA-باز کردن HA-نزدیک)

همانطور که می بینید کامپیوتر های مدرن را محاسبه میله بسیار آسان تر از تلاش برای محاسبه آنها را به خودتان. هنگامی که شما زمان به تجارت ؟ HA میله معرفی شدند در سال 2004 در TASC مجله. شما می توانید نمودار خود را در تاریخ به ژاپنی سیستم های تجاری.

این Heiken Ashi دلتا یک شاخص است که به نظر می رسد به تجارت در زمان واقعی هر چند بسیاری از معامله گران ادعا می کنند آن منجر e-mini قیمت اقدام توسط چندین میله های زندان. در هر صورت این یک مطالعه که ارزش چاپ با مقایسه تفاوت از بستن و باز کردن قیمت به عنوان نمایش داده شده در ارزش قیمت. من پیدا کرده اند این شاخص به یک کاملا شگفت انگیز تایید شاخص که با توجه به ورود به یک تجارت. به اندازه کافی عجیب این شاخص به خوبی انجام می شود در هر دو روند و در کروشه بازار. مطمئنا من اتفاق افتاده بر این شاخص توسط اشتباه و شروع به نگاه کردن به آن و تجارت کمی با آن را در بر داشت و آن را بسیار موثر و آموزنده در همه نوع از تجارت است.

یک بیت از هشدار هر چند مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از عمل های تجاری با سیستم و قبل از استفاده از این سیستم به تجارت زندگی می کنند. از آنجا که از محدوده این مقاله, من نمی خواهد به هر گونه تجارت خاص نصب setups اما اینترنت آشغال با انواع تنظیم و تجارت روش های که ممکن است هنگامی که معامله در سیستم. من آن را به شما برای بررسی سیستم و خصیصه های ذاتی و ببینید اگر این میله با شما طنین انداز.

در خلاصه Heiken Ashi برای همه نیست اما با تمرین و صبر و شکیبایی شما ممکن است قادر به بهبود خود را در روند معاملاتی روش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید