FAP Turbo – بهترین تجارت در بازار فارکس خودکار نرم افزار

[ad_1]

“بهترین تجارت در بازار فارکس خودکار نرم افزار” – یک بیانیه جسورانه خواهد ساخت من می دانم; اما پس از خریداری و استفاده FAP Turbo نرم افزار معاملاتی من صادقانه می گویند که این چیزی است که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند. برای قرار دادن برخی از گوشت بر استخوان برای اولین بار اجازه بدهید شما را به چیزی از پس زمینه.

من نسبتا جدید به تجارت آنلاین فارکس (خوب معامله در بازار فارکس در هر نقطه در واقع تنها شدن در دام این ایده چند سال پیش. فکر که قادر به به طور بالقوه تولید قابل توجهی درآمد دوم در حالی که من کار اصلی (برای زمان حال به هر حال) واقعا به دادگاه تجدید نظر به من دست من در چندین سیستم خودکار معاملات فارکس در حال اجرا آنها را از طریق خود را تضمین دوره و به ناچار بازگشت آنها را تحت تضمین; تا زمانی که من خریداری فارکس خلبان اتوماتیک است.

من نگه داشته FAP و من سرمایه گذاری اولیه از $1000 به $1300 در حدود دو هفته پس از آن اقتصاد جهان کاهش یافت و در آن پشت و من از 1300 دلار رفت و برگشت به $1000 – نه کل یک فاجعه اما یک شکست با این وجود. این طور من اعتماد و مرا به بازنشانی تجارت پارامترهای بسیار محافظه کارانه تر – و آرزو برای بیشتر انعطاف پذیر تجارت در بازار فارکس ربات مناسب تر به آشفته شرایط معاملاتی.

سپس FAP Turbo وارد صحنه – زمان مناسب!

زمان واقعا نمی توانست بهتر شده است و اگر چه در ابتدا با مشاهده معمول من شک و تردید تصمیم گرفتم به جلو بروید و آن را دریافت کنید (همکار منتقدان توجه داشته باشید – FAP Turbo همراه با 60 روز گارانتی بنابراین شما می توانید تجارت در یک حساب آزمایشی به مدت 30 روز برای گرفتن احساس برای آن زنده برای 30 روز و هنوز پول خود را دریافت کنید اگر شما احساس می کنید آن را برای شما – چه نتیجه!).

داشتن بازدید وب سایت (چندین بار) و شاهد نتایج زنده, آن را سخت تحت تاثیر قرار نمی شود با نتایج است که من باید بگویم در حال زندگی می کنند و به روز رسانی هر 15 دقیقه یا بیشتر. این مهم در تصمیم گیری برای خرید.

دلیل اصلی FAP Turbo من اعتماد به نفس کامل با این حال, آن است که یک محصول با نام تجاری جدید. در حال حاضر اجازه دهید من توضیح روند تفکر من در اینجا. قبول دارم که بودن با نام تجاری جدید ما فقط می توانید در پشت آزمایش (روش استاندارد که توسط مشاوران متخصص سنجیده) اما این سایت تا به حال واقعی زندگی می کنند حساب باز برای مشاهده عمومی. “معامله بزرگ” من می شنوم شما می گویند – اما آنچه نباید نادیده گرفته شود این است که این نرم افزار معاملاتی اجرا شده است (بسیار سودآوری) در طول یک دوره است که تنها می تواند به عنوان بزرگترین اقتصاد جهانی فاجعه در حافظه زندگی! در حال حاضر اگر یک سیستم تجارت در بازار فارکس می تواند انجام دهد در این شرایط تصور کنید که پتانسیل آن را به صورت کاملا تمیز کردن در یک بازار متعادل تر!

چگونه است که آن را قادر به انجام این کار ؟

ساده است. FAP Turbo بسیار انعطاف پذیر تر از دیگر تجارت در بازار فارکس خودکار نرم افزار.

که در آن دیگر از روبات های تجاری اجازه معامله بر روی تنها یک جفت ارز در یک زمان (و با یک استراتژی بلند مدت), FAP Turbo معاملات در چند جفت ارز ها و اجازه می دهد تا معامله با هر دو بلند مدت و استراتژی اسکالپینگ; این می تواند مجموعه ای را به اجرا به طور همزمان و یا می تواند به صورت انتخابی. نه تنها این, اما پارامتر های پیش فرض تنظیم شده برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض غیر قابل پیش بینی شرایط معاملاتی (و محافظت از سرمایه گذاری خود را); دوباره یک منطقه است که در معرض سایر محصولات به خطرات قابل توجهی است.

چگونه FAP Turbo انجام شده برای من ؟

خوب در زمان کوتاه من تا به حال محصول اولیه سرمایه گذاری از $1000 (به یاد داشته باشید که؟) رفته بالای 1300 دلار (30% سود). بد نیست در همه توجه من شده است تجارت بسیار با احتیاط با لات (به معنی اکثریت از معاملات موفق را تنها بازگشت بین $1 و 2 در هر زمان). این را می دهد یک ایده از چه پرکار (و موفق) این استراتژی اسکالپینگ است. استراتژی بلند مدت (بسیار بیشتر انتخابی قبل از باز کردن معاملات) بسته کردن چهار معاملات موفق برای بازگشت از 56 دلار در یک 0.1 لات تنظیم – بسیار خوب افزایش به پایین خط.

به یاد داشته باشید من مطلق تازه وارد به بازار فارکس, اما با آنچه که به نظر من بهترین تجارت در بازار فارکس خودکار نرم افزار در دسترس امروز حتی من پول خارج از آن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید