E-Mini تجاری راز – بازار بورس TICK Chart

[ad_1]

هر حرفه ای درگیر با e-mini تجارت را به شما بگویم که تنها یک نمودار است که یک شاخص پیشرو برای e-mini آتی. NYSE تیک نمودار است که اغلب به عنوان تنها شاخص ارزش یک سکه برای کوتاه مدت معامله گران به دنبال بهره برداری ناکارآمدی.

درست معاملاتی حرفه ای می دانید که چگونه به استفاده از TICK chart برای به دست آوردن لبه بیش از دراز مدت سرمایه گذاران و معامله گران خرده فروشی در بازار. نمودار خود را کاملا ساده در طراحی. آن را توطئه کردن تیک تاک سهام در مقابل پایین تیک تاک سهام بازار بورس نیویورک. این رسم در بالا و پایین یک خط 0 که دیکته احساسات بازار است. کلید استفاده از این نمودار می آید از درک و لکه بینی تیک افراط.

اساسی ترین روش برای استفاده از تیک نمودار در معاملات این است که برای محو افراط. آنچه که بدان معنی است که زمانی که تیک نمودار می رسد افراطی (+/- 1000 خواندن) بازار به دست آمده است یک سطح از تعصب است که آن را احتمالا نمی تواند نگه دارید. حس مشترک را به شما بگویم که اگر بازار نمی تواند حفظ این نوع از خرید و یا فروش, فشار, پس مطمئنا برگشت نیاز به اصلاح کوتاه مدت inefficiency. مطمئن شوید که به اندازه کافی این سیستم بسیار مفید برای چیدن پایین و بالا برای بعد.

قراردادهای معامله شده توسط برنامه های کامپیوتری در داخل e-mini بازارهای حساب برای درصد زیادی از حجم کل در هر روز داده می شود. این برنامه ها به شدت وابسته به تیک نمودار خوانش برای ایجاد روزانه محدوده. شدید تیک خواندن یک سیگنال به برنامه ای است که آنها نیاز به خروج از موقعیت خود و کسب سود در این حرکت به عنوان قیمت در حال رفتن به طور خلاصه درست است. داشتن این دانش هوشمند خرده فروشی معامله گر می تواند ضرب و شتم برنامه های پانچ با تماشای کنه و ایجاد محدوده و خطوط روند در نمودار خود را. به عنوان تیک روند پایین تر شما می توانید پیش بینی واژگونی در جهت مخالف قبل از آن در واقع ثبات در قیمت می باشد.

خوب معامله گران را دانش است که قیمت تعیین شده برای جستن و موقعیت خود را بر این اساس. قبل از ورود به برنامه و خروج قبل از بازار به طور کامل اصلاح شود می تواند منجر به بسیار قابل پیش بینی و بسیار خوش تیپ تجارت سود.

E-mini تجاری بدون استفاده از NYSE TICK chart توصیه نمی شود حتی برای با تجربه ترین از معامله گران. به منظور به عنوان یک معامله گر موفق, افراد باید استفاده از تمام لبه های در دسترس به آنها. NYSE تیک بزرگترین لبه کوتاه مدت معامله گران در بازار برای ضرب و شتم کامپیوتر و تجارت و بلند مدت سرمایه گذاران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید