Daytrading Emini آتی برای درآمد روزانه

[ad_1]

بعد تجارت Emini S&P آتی واقعا یک راه عالی برای ایجاد یک زندگی! من از شنیدن و خواندن بسیاری از مقالات و آگهی های روزنامه و حتی یک یا دو ازینه که ادعا معاملات روز آتش راه مطمئن برای از دست دادن تمام پول خود را. من کاملا مخالفم. بر خلاف آن است که یک راه باور نکردنی برای چند ساعت کار یک روز و بسیار خوب 6 رقم درآمد.

بدون شک بسیاری از معامله گران روز خود را در خطر و در نهایت از دست دادن پول خود را معاملات روز. این مرا اذیت زمانی که من در مورد آن را بخوانید. آن روز موفق معامله گران از جمله خودم – بد نام است. من می دانم که کاملا چند روز معامله گران که موفقیت در این کار را برای سال های بسیاری است. آنچه که من آموخته است که موفقیت برگ سرنخ! معنی موفق معامله گران روز به نظر می رسد برای همه انجام می شود همان چیزی که در حالی که ناموفق معامله گران روز نیز انجام همان چیزی که به هیچ تعجب مخالف است از آنچه معامله گران موفق انجام دهید!

ما نیاز به نگاهی به ریشه مشکل واقعی است که: چرا اکثر معامله گران روز از دست دادن تمام پول خود را ؟ من فکر می کنم که یک سوال ساده را پاسخ دهد. معمولا این عدم نظم و انضباط و جامد مجموعه ای از معاملات روز قوانین. گاهی اوقات از آن است که تحت سرمایه و ترس است. ترس به خودی خود است که احتمالا بزرگترین روز معامله گر “قاتلان”.

شما ممکن است خرید کتاب سمینارها و شاید ایجاد استراتژی های خود را به روز تجارت. همه این عالی است, اما اگر شما می توانید از قوانین پیروی نمی کنند به نامه شما به سادگی نمی خواهد یک روز موفق معامله گر. نظم و انضباط به دنبال قوانین یک چیز دشوار برای به دست آوردن! اعتراف میکنم وقتی من اولین بار شروع من تا به حال یک زمان سخت به خاطر من بود که همیشه در حال تغییر کردن قوانین است. که هزینه دهها هزار دلار است. بیشتر بخوانید درباره من موفقیت و شکست:
http://www.eminitradingstrategies.com/emini-trader.html

در نهایت فهمیدم که کلید موفقیت در معاملات روز معامله شد و به صورت درآمد. من نمی تجارت برای یک قیمت هدف. من می دانم که چقدر پول من نیاز به هر روز و من بیرون بروید و آن را پس از رسیدن من من روزانه سود هدف من به سادگی ترک برای روز.

من روش معاملاتی بسیار ساده و آسان برای یادگیری است. آنها نیاز به نظم و انضباط! شما باید تحت هر شرایطی پیروی از قوانین. من روش تولید حداقل 1 نقطه معاملات روزانه S&P 500 eminis. من که با دو گارانتی بازگشت پول!

من پست من واقعی نتایج تجاری در وبلاگ من هر روز
http://www.eminitradingstrategies.com/emini-trading-blog/ من نیست پست “فرضی” معاملات. من پست معاملات واقعی با real پر می کند! برخی از معاملات برنده و برخی بازنده هستند. در هر صورت من قرار داده و آنها را از وجود دارد را برای جهان را ببینید. من مصرانه از شما به آنها نگاه کنید. و سپس به هر حال من یک روز در آن روزها من پست فرضی نتایج و من آن را روشن نکردم تجارت که روز! حتی با من فرضی معاملات آنها بسیار واقع گرایانه معاملات که پر شده اند در سفارشات محدود!

لطفا هنگامی که مردم به شما بگویم معاملات روز کار نمی کند آن را باور ندارد. شما می توانید کسب درآمد بسیار خوب زندگی معاملات روز. به نظر من که بد دهن آن را به سادگی “wannabes” است که انجام آن را ندارد. به جای شکایت در مورد آن پیدا کردن که چرا آن کار نمی کند برای شما! آیا شما واقعا به دنبال هر قانون ؟ آیا شما در حفظ نظم و انضباط در تمام زمان? هر آنچه که شما انجام نمی شود لطفا سرزنش مردم است که واقعا آن را انجام دهد! و آن را با موفقیت انجام روزمره است.

فقط من به تازگی تصمیم گرفتم به آموزش روش های تجاری. برخی از دلایل من برای انجام این کار این است که من خسته از شنیدن بسیاری از منفی در مورد صنعت. من هم یک تمایل قوی برای آموزش. من به اشتراک گذاشته ام روش من با یک تعداد انگشت شماری از مردم و من لذت بردن از آموزش و عاشق دیدن هیجان و شور و شوق در آنها است. اگر شما نظم و انضباط به دنبال یک جامد مجموعه ای از قوانین می تواند بسیار موفق معامله گر در روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید