Cryptocurreny – آینده پول

[ad_1]

بیتکوین چیست ؟

پاسخ: بیت کوین یک محصول دیجیتال, (روش پرداخت/ ارز/کالا/طلا دیجیتال) که ایجاد شد در سال 2009.

که صاحب بیت کوین?

پاسخ: بیت کوین یک شبکه است. آن است که نه متعلق به یک فرد و یا یک بانک. خالق بیت کوین به نام ساتوشی Nakamodo.

چگونه بیت کوین ارزش رشد می کنند ؟

پاسخ: عوامل بسیاری وجود دارد که تعیین ارزش بیت کوین در زیر دو عامل اصلی که در اثر رشد آن پس از راه اندازی به بازار باز:

1. یکی از عوامل است که قابلیت استفاده از سکه بیت کوین بیش از 250’000 تجار بیشتر بیت کوین پذیرفته شده است و در سراسر جهان استفاده می شود بیشتر مقدار آن را افزایش می دهد.

2. عرضه و تقاضا – تنها 21million Bitcoins همیشه می تواند تولید شده با این حال تقاضا در حال افزایش است. این است که با داشتن اثر مثبت بر ارزش بیت کوین. وجود عوامل دیگری که بر قیمت بیت کوین در زیر من دولت چند مقررات دولت, رسانه, تاثیر بیشتر پذیرش تغییرات تکنولوژیکی و پیشرفت تاییدیه.

چگونه بیت کوین کار می کند ؟

پاسخ: بیت کوین در اینترنت بر اساس ارز که اطمینان به استقلال مالی. آن استفاده می شود و داد و ستد از راه های هوشمند; با استفاده از تلفن های هوشمند خود و یا کامپیوتر. این مانند در اختیار داشتن بانک خود را در جیب شما.

آیا بیت کوین تنها محصول دیجیتال?

پاسخ: هیچ Bitcoin شد اولین بار پس از 700 دیگر ارزهای دیجیتال ایجاد شده اند و در سطح جهانی استفاده می شود/پذیرفته. اما بیت کوین استاندارد طلا از محصولات دیجیتال است. آن است که دارای بیشترین اعتبار. به منظور خرید هر واحد پول دیجیتال یکی باید خرید بیت کوین ،

آیا بیت کوین می تواند تبدیل به عادی محلی ارز ؟

پاسخ: بله و شما هم اکنون می توانید به دستگاه های خودپرداز و به صورت محلی و خرید بیت کوین و یا خروج ارز محلی است.

بیتکوین چیست معاملاتی ؟

پاسخ: تجاری به سادگی به معنای به خرید کم و فروش بالا است. همان مفهومی است که در بیت کوین تجارت ما یک سیستم هوشمند که 24/5 ساعت بیت کوین در بازار و به طور خودکار قطاری از زمانی که بیت کوین است که در آن کاهش و سپس افزایش سیستم خرید و فروش برای شما از طرف شما. نتیجه این است که شما سالم سود روزانه.

شما دریافت می کنید پرداخت می شود در BITCOINS!

چه هستند/بازگشت سود حاصل از این سرمایه گذاری ؟

پاسخ: تمام سود ساخته شده در Bitcoins. این گسترش از طریق ما عملیات تجاری و سود تولید شده در روزانه. بر اساس هر مقدار سرمایه گذاری برای تصدی 8 – 12 ماه سود خواهد شد به طور متوسط از 70% به 90% در قالب Bitcoins. با توجه به این واقعیت است که افزایش قیمت بیت کوین در طول زمان با افزایش تقاضا در سود فیات ارز خواهد بود و حتی بالاتر است.

چه هستند مزایای گفتن خانواده و دوستان ؟

پاسخ: ما تشویق سرمایه گذاران ما برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با کسب و کار خود دایره. هر مراجعه کننده ثبت نام تضمین خواهد شد این کمیسیون از 10 درصد از مقدار سرمایه گذاری

چگونه سود پرداخت خواهد شد به سرمایه گذاران ؟

جواب: سود تولید خواهد شد به صورت روزانه اما می تواند به اشتراک گذاشته شود در صورت هفتگی یا ماهانه به عنوان مورد نیاز است و می توان در سرمایه گذار حساب بانکی. اصلی سود در قالب Bitcoins اما ما تبدیل خواهد شد این سود به فیات ارز طبق ارزش بازار برای انتقال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید