Cryptocurrency و مالیات چالش

[ad_1]

Cryptocurrencies شده در اخبار به تازگی به دلیل مالیات مقامات بر این باورند که می توان برای شستن پول و فرار از مالیات است. حتی دیوان عالی کشور منصوب ویژه بررسی تیم در پول سیاه توصیه می شود که تجارت در این ارز شود دلسرد. در حالی که چین گزارش را ممنوع برخی از بزرگترین بیت کوین تجارت اپراتورها در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و کانادا دارای قوانین در جای خود برای محدود کردن سهام تجارت در cryptocurrency.

چه Cryptocurrency?

Cryptocurrency به عنوان نام نشان می دهد, با استفاده از رمزگذاری کدهای به اثر یک معامله. این کد به رسمیت شناخته شده توسط رایانه های دیگر در جامعه کاربران است. به جای استفاده از پول کاغذی آنلاین لجر به روز شده است با عادی حسابداری نوشته است. خریدار حساب کسر شده و به حساب فروشنده و اعتبار با این ارز.

چگونه معاملات انجام شده در Cryptocurrency?

هنگامی که یک معامله است که آغاز شده توسط یک کاربر کامپیوتر خود را می فرستد از یک رمز یا کلید عمومی است که در تعامل با بخش خصوصی رمزنگاری از فرد دریافت ارز است. اگر گیرنده می پذیرد معامله شروع کامپیوتر متصل یک قطعه از کد را بر روی یک بلوک از چند جمله کدهای رمزگذاری شده است که شناخته شده است برای هر کاربر در شبکه. ویژه کاربران با نام ‘معدن’ می توانید ضمیمه کد اضافی به عموم بلوک مشترک با حل یک رمزنگاری پازل و کسب درآمد بیشتر cryptocurrency در این فرآیند است. هنگامی که یک معدنچی تایید معامله رکورد در بلوک نمی تواند تغییر و یا حذف شده است.

بیت کوین به عنوان مثال می توان در دستگاه های تلفن همراه نیز به تصویب خرید. همه شما باید انجام دهید این است که اجازه گیرنده اسکن یک کد QR از یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را و یا آنها را چهره به چهره با استفاده از ارتباطات میدان نزدیک (NFC). توجه داشته باشید که این بسیار شبیه به عادی آنلاین کیف پول مانند PayTM یا MobiQuick.

جان سخت کاربران سوگند بیت کوین برای آن طبیعت غیر متمرکز بین المللی پذیرش گمنامی تداوم معاملات و امنیت داده ها. بر خلاف کاغذ ارز بانک مرکزی کنترل فشارهای ناشی از تورم در cryptocurrency. معامله دفاتر ذخیره شده در یک همکار به همکار شبکه. این بدان معناست که هر تراشه های کامپیوتری در آن قدرت محاسباتی و کپی از پایگاه داده های ذخیره شده در هر یک از این گره ها در شبکه است. بانک ها, از سوی دیگر, ذخیره داده های معامله در مرکز مخازن که در دست افراد خصوصی استخدام شده توسط این شرکت است.

چگونه می توانید Cryptocurrency تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پول شویی ؟

این واقعیت که وجود دارد این است که هیچ کنترل بیش از cryptocurrency معاملات توسط بانک مرکزی یا مقامات مالیاتی به این معنی است که معاملات همیشه نمی توانید برچسب به یک فرد خاص. این به این معنی است که ما نمی دانیم که آیا transactor به دست آمده است این فروشگاه از ارزش قانونی است یا نه. این transactee فروشگاه به طور مشابه به عنوان مظنون هیچ کس نمی تواند آنچه مورد توجه قرار داده شد به صورت ارز دریافت کرده است.

چه قانون هند می گویند در مورد پول مجازی?

ارزهای مجازی یا cryptocurrencies معمولا دیده می شود به عنوان قطعه از نرم افزار و از این رو طبقه بندی به عنوان یک زیر فروش کالا, قانون 1930.

خوب بودن غیر مستقیم مالیات بر فروش و یا خرید و همچنین GST در خدمات ارائه شده توسط کارگران معدن خواهد بود قابل اجرا به آنها.

هنوز هم وجود دارد بسیار کمی از سردرگمی در مورد اینکه آیا cryptocurrencies معتبر به عنوان ارز در هند و RBI است که قدرت بیش از پاکسازی و سیستم های پرداخت و پیش پرداخت قابل مذاکره ابزار قطعا مجاز خرید و فروش از طریق این رسانه از ارز.

هر cryptocurrencies دریافت اقامت در هند نتیجه خواهد بود حکومت ارز مدیریت, قانون سال 1999 به عنوان واردات کالا به این کشور است.

هند اجازه داده است تجارت بیت کوین در ویژه بورس با ساخته شده است در پادمان برای فرار مالیاتی یا پولشویی فعالیت ها و اجرای مشتریان خود هنجارها. این مبادلات شامل Zebpay, Unocoin و Coinsecure.

کسانی که سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان مثال مسئول به اتهام بر سود سهام دریافت کرده است.

سود سرمایه دریافت کرد با توجه به فروش اوراق بهادار مربوط به ارزهای مجازی نیز موجب می شود مشمول مالیات به عنوان درآمد و متعاقب آنلاین پر کردن آن را برمی گرداند.

باید سرمایه گذاری خود را در این ارز را شما بهتر به دست آوردن کمک از شخصی خدمات مالیاتی. آنلاین سیستم عامل کاسته روند انطباق مالیاتی توسط یک راه طولانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید