Cryptocurrency: این Fintech Disruptor

[ad_1]

Blockchains, sidechains معدن – اصطلاحات در مخفی جهان cryptocurrency نگه داشتن ستون توسط دقیقه است. اگر چه این برای تلفن های موبایل غیر منطقی را به شما معرفی جدید شرایط مالی در حال حاضر پیچیده جهان از امور مالی cryptocurrencies ارائه بسیار مورد نیاز راه حلی برای یکی از بزرگترین نارضایتی در امروز's بازار پول – امنیت معامله در دنیای دیجیتال. Cryptocurrency تعریف و ابداعات در جهان حرکت سریع از باله تکنولوژی های مربوط پاسخ به نیاز برای امن متوسط ارز در روز از مجازی معامله. در زمانی که معاملات صرفا ارقام و اعداد cryptocurrency پیشنهاد برای انجام دقیقا همان است که!

در ابتدایی ترین شکل از مدت cryptocurrency یک اثبات مفهوم برای جایگزین ارز مجازی است که وعده های امن و ناشناس و معاملات از طریق همکار به همکار آنلاین شبکه های مش. این اسم بی مسمی است بیشتر از یک ملک به جای واقعی ارز است. بر خلاف هر روز پول cryptocurrency مدل کار بدون یک قدرت مرکزی به عنوان یک غیر متمرکز دیجیتال ساز. در یک توزیع cryptocurrency مکانیسم پول صادر شده است موفق و تایید شده توسط جمعی جامعه نظیر شبکه – فعالیت مستمر است که به عنوان شناخته شده معدن در یک همکار's, ماشین. موفق معدن دریافت سکه بیش از حد در درک خود را از زمان و منابع استفاده شده است. هنگامی که استفاده می شود, معامله اطلاعات پخش به blockchain در شبکه تحت یک کلید عمومی و جلوگیری از هر سکه از صرف دو بار از همان کاربر است. این blockchain را می توان به عنوان صندوقدار's ثبت نام کنید. سکه های امن پشت یک رمز عبور محافظت می شود کیف پول دیجیتال به نمایندگی از کاربر.

عرضه سکه در ارز دیجیتال جهان است که قبل از تصمیم عاری از دستکاری توسط هر فرد و سازمان و نهادهای دولتی و موسسات مالی. این cryptocurrency سیستم شناخته شده است به سرعت خود را به عنوان معامله فعالیت بیش از کیف پول دیجیتال می تواند تحقق بودجه در یک ماده از چند دقیقه در مقایسه با بانکداری سنتی سیستم. آن را نیز تا حد زیادی غیر قابل برگشت توسط طراحی بیشتر تقویت ایده ناشناس ماندن و از بین بردن هر گونه بیشتر شانس ردیابی پول را به صاحب اصلی آن. متاسفانه این ویژگی های برجسته – سرعت و امنیت و گمنامی – نیز ساخته شده crypto-سکه حالت معامله به صورت متعدد غیر قانونی معاملات.

درست مانند بازار پول در دنیای واقعی ارز نوسان نرخ در دیجیتال سکه اکوسیستم. با توجه به محدود مقدار از سکه به عنوان تقاضا برای ارز افزایش, سکه, باد در مقدار است. بیت کوین بزرگترین و موفق ترین cryptocurrency تا کنون با درپوش بازار $ 15.3 میلیارد گرفتن 37.6 درصد از بازار و در حال حاضر در قیمت $ 8,997.31. بیت کوین آمار بازار ارز در ماه دسامبر 2017 توسط معامله می شود در $ 19,783.21 هر سکه قبل از مواجهه ناگهانی غوطه در سال 2018 است. سقوط امر تا حدی به دلیل افزایش جایگزین سکه های دیجیتال مانند Ethereum, NPCcoin موج دار شدن EOS Litecoin و MintChip.

با توجه به سخت رمزی محدودیت در عرضه cryptocurrencies در نظر گرفته و به دنبال همان اصول اقتصاد به عنوان طلا قیمت تعیین شده است محدود عرضه و نوسانات تقاضا است. با ثابت نوسانات در نرخ ارز خود پایداری هنوز باقی مانده است دیده می شود. در نتیجه سرمایه گذاری در ارزهای مجازی است و بیشتر حدس و گمان در این لحظه از هر روز در بازار پول است.

در پی انقلاب صنعتی این ارز دیجیتال بخشی ضروری از فن آوری اختلال. از نقطه ناظر گاه به گاه ، این افزایش ممکن است هیجان انگیز و تهدید و مرموز همه در یک بار. در حالی که برخی از اقتصاددان باقی می ماند شک و تردید دیگران آن را به عنوان یک رعد و برق انقلاب از پولی میباشد. محافظه کارانه دیجیتال سکه در حال رفتن به جابجایی حدود یک چهارم از پول ملی در کشورهای در حال توسعه تا سال 2030. این در حال حاضر ایجاد یک جدید کلاس دارایی در کنار سنتی اقتصاد جهانی و یک مجموعه جدید از خودرو سرمایه گذاری خواهد آمد از cryptofinance در آینده سال است. به تازگی بیت کوین گرفته اند ممکن است یک شیب به ویژه به دیگر cryptocurrencies. اما این سیگنال هر تصادف از cryptocurrency خود را. در حالی که برخی از مشاوران مالی تاکید بیش از دولت' نقش در سرکوب مخفی جهان به تنظیم مرکزی حکومت ساز و دیگران اصرار بر ادامه زمان رایگان-جریان. محبوب تر cryptocurrencies بیشتر موشکافی و مقررات آنها جذب مشترک پارادوکس که bedevils دیجیتال داشته باشید و کارائی هدف اصلی از وجود آن است. در هر صورت عدم وجود واسطه ها و نظارت است و آن را قابل ملاحظه ای جذاب برای سرمایه گذاران و باعث روزانه تجارت را به شدت تغییر. حتی صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) ترس که cryptocurrencies خواهد جابجایی مرکزی, بانک و بانکداری بین المللی در آینده نزدیک. پس از سال 2030 به طور منظم و تجارت خواهد بود و تحت سلطه crypto زنجیره تامین است که ارائه خواهد شد اصطکاک کمتر و بیشتر ارزش اقتصادی بین فن آوری ماهر خریداران و فروشندگان است.

اگر cryptocurrency مشتاق به تبدیل شدن به یک بخش ضروری موجود در سیستم مالی آن را مجبور به برآورده بسیار واگرا مالی تنظیم مقررات و معیارهای اجتماعی. آن را نیاز به هکر ضد مصرف کننده و دوستانه و به شدت محافظت به پیشنهاد اساسی آن به نفع جریان اصلی سیستم پولی. باید آن را حفظ کاربر گمنامی بدون اینکه یک کانال از پول شویی فرار از پرداخت مالیات و کلاهبرداری اینترنتی. به عنوان این است که باید-دارا برای سیستم دیجیتال آن را در چند سال بیشتر به درک که آیا cryptocurrency خواهد بود قادر به رقابت با دنیای واقعی ارز در نوسان کامل است. در حالی که در آن است به احتمال زیاد اتفاق می افتد cryptocurrency's موفقیت (یا فقدان آن) از مقابله با چالش ها را تعیین می کند ثروت از سیستم پولی در روز های آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید