Cryptocurrency امنیت: Bitmarque نقد و بررسی

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک قابل اعتماد بازداشت خدمات برای دارایی های دیجیتال خود را, شما ممکن است بخواهید به اتمام Bitmarque. آغاز شده و در سال 2017 Bitmarque متفاوت است سرد و راه حل ذخیره سازی است که به صورت رایگان از هر نقطه شکست.

این blockchain کارشناسان این خدمات با استفاده از درجه نظامی سیستم های امنیتی و امن کیف پول آفلاین. آنها را ساخته اند تلاش برای پر کردن شکاف بین بیمه و cryptocurrencies.

به عنوان یک ماده در واقع Bitmarque معرفی کرده است واقعی و منحصر به فرد بیمه به صورت عمیق و سرد سازی است که یک نوع از کنسرسیوم برای سرمایه گذاران نگران.

در واقع زیبایی این سرویس جدید است که آن را فراهم می کند آرامش خاطر برای سرمایه گذاران است.

تا آنجا که cryptocurrency نگران است, بزرگترین مشکل که ارز دارندگان صورت مسئله امنیتی است. به عبارت دیگر آنها نگران از دست دادن پول دیجیتال. این است که در آن Bitmarque می آید به نجات.

این شرکت خود را در دارایی های دیجیتال بسیاری از موسسات مالی و آفلاین و دارایی و به همین دلیل است که آن را تنها بیمه متولی ارائه دهنده خدمات برای کسانی که cryptocurrency.

بیایید نگاهی دقیقتر به این خدمات است.

چه Bitmarque?

همانطور که قبلا گفتم Bitmarque یک سرویس منحصر به فرد آن را به عنوان ارائه می دهد یک بیمه بازداشت خدمات برای cryptocurrency دارندگان.

این سرویس خالص سرد سازی راه حل. این ترکیبی از چند sig مصوبات و هوشمند قرارداد با عمیق تر روش های حفاظت. این است که چرا این سیستم بیمه های قدرتمند مالی کنسرسیوم. پس از آن پیشنهادات مالی کنسرسیوم می دهد که پول خود را به سطح بالایی از ایمنی و امنیت. خود را سپرده خواهد شد امن. شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آنها.

چگونه دارایی های خود را امن خواهد بود ؟

ارائه دهنده با استفاده از نظامی-امنیتی در سطح پروتکل های آفلاین سیستم های سرد و ذخیره سازی. برای امنیت سیستم های نصب شده در سراسر جهان در مکان های مخفی. علاوه بر این, آنها را با استفاده از تعدادی از رمزگذاری فایروال لایه برای بالاترین درجه حفاظت.

از آنجا که بسیاری از تصویب سیستم شما می توانید بقیه مطمئن است که دارایی های دیجیتال نمی خواهد در هر نقطه بدون توجه به چه نوع از تهدیدات ممکن است وجود داشته باشد. شرکت کارکنان و یا سطح بالا مدیریت نمی خواهد که دسترسی کامل به دارایی های خود را مگر اینکه شما در ارائه رضایت خود را.

چگونه خدمات محافظت از دارایی های دیجیتال خود را?

اگر شما نگران در مورد حفاظت از دارایی های دیجیتال خود را می دانم که امنیت پروتکل ها به عنوان امن به عنوان پروتکل های استفاده شده توسط ارتش. این شرکت با راه حل های فن آوری ارائه می دهد که سطح بالایی از رمزنگاری و پروتکل های امنیتی. استفاده از smart قرارداد و فیزیکی خزانه واقع در های مختلف مکان های مخفی در سراسر جهان اطمینان حاصل شود که دارایی های دیجیتال خود را همیشه در دست خوب است.

پشتیبانی Cryptocurrencies

شما می توانید سپرده هر دو Litecoin و بیت کوین, اما شما همچنین می توانید تماس Bitmarque برای پیدا کردن در مورد ارزهای دیگر. آنها را حمایت دیگر cryptocurrencies.

هزینه

اگر شما می خواهید برای پیوستن به خدمات شما نیاز به پرداخت یک بار هزینه ثبت نام و مقدار کمی از هزینه در هر ماه و بانک هزینه معامله. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با Bitmarque.

پیوستن بدون یک توصیه

شما نمی توانید بدون عضویت توصیه مگر اینکه شما با معیارهای خاصی است. بهتر است برای تماس با این شرکت به بحث در مورد این موضوع.

پس این شد یک بررسی مختصر از Bitmarque. امیدوارم که این کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید