Cryptocurrency – اقامت

[ad_1]

Cryptocurrencies به نظر می رسد داغترین محصولات سرمایه گذاری رفتن در اطراف. استراق سمع در هر یک از دوستان خود را's گفتگو آن است که در مورد بیت کوین. همه محل کار چت نیز در مورد پول مجازی. Buzzword بیش از اتاق های چت آنلاین نیز در مورد cryptocurrency این روز است. وجود دارد یک سکوت, اقتصادی, انقلاب, وقوع, با تشکر برای افزایش محبوبیت این پول مجازی.

این می رود بدون گفت که اگر شما می خواهید به آن را در جهان از bitcoins, سپس شما باید یک بینی برای اخبار. در حال حاضر که شما را تنگ پایین لیست خود را به چند cryptos شما باید به تجزیه و تحلیل و تصمیم می گیرید که آنهایی که باید از این پتانسیل به تجارت بالاتر و سریع تر از بقیه است. این است دلیل که چرا شما نیاز به نگه داشتن ردیابی اخبار. شما را اسکن برای کسب اطلاعات در blockchain روند از منابع مختلف. این روزها چندین کانال های کسب و کار منحصر به فرد اختصاص زمان برای این روند.

یکی دیگر از منبع بالقوه اطلاعات را می توان دیگران که به ارزهای مجازی تجارت است. دریافت به دانستن برخی از آنها که بسیار خوب در تجارت و مغز خود را انتخاب کنید برای اطلاعات با ارزش. اینترنت یک راه عالی برای در تماس گرفتن با چنین کارشناسان. شما می توانید آنها را از طریق انجمن ها آنلاین. نگه داشتن در تماس با آنها را به طور منظم. به طور مشابه, شما همچنین می توانید اشتراک خود را به وب سایت های که تخصص در cryptocurrency تجارت. به این ترتیب شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما از دست رفته هر گونه اخبار مهم.

منابع خوبی از اطلاعات در cryptocurrencies می تواند به دست آمده از سازمان های مختلف. آنها را به مقدار زیادی از اطلاعات در مورد blockchain اکوسیستم. وب سایت این سازمان ارائه می دهد بسیار دقیق اطلاعات در ارزهای دیجیتال.

نگه داشتن خود را امن سکه

امنیت چیز دیگری است که از اهمیت حیاتی هر زمان که شما در حال برخورد با cryptocurrency. پس شما نیاز به ایجاد و استفاده از چندین کلمه عبور برای حساب های مختلف پیشنهاد می شود که شما با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور. مطمئن شوید که شما با استفاده از یک آنتی ویروس قوی بر روی کامپیوتر شما. یک فایروال خوب نیز اجباری به منظور اطمینان کامل از امنیت اطلاعات خود را و معاملات آنلاین.

چیز دیگری که مهم است که شما باید به دنبال این است که هرگز فاش کردن چقدر شما در معامله cryptocurrencies آنلاین. این درست است هر دو آفلاین و همچنین به عنوان آنلاین. شما همچنین باید هرگز اشتباه از کلیک کردن بر روی این لینک کلیک کنید هر کسی در رمزنگاری شدند. شما می توانید به راحتی تا پایان دانلود یک ویروس بر روی کامپیوتر شما. اکثر صفحات این گروه ها شناخته شده شامل ویروس ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید