Blockchained میزبانی وب

[ad_1]

قابل توجه افزایش اخیر در قیمت بیت کوین به شعلهور تخیل بسیاری از سرمایه گذاران اما Blockchain تکنولوژی است که صرفا در مورد پول است. در این مقاله ما نگاهی به نحوه قابل توجهی تاثیر این فن آوری انقلابی را در کلاسیک خدمات میزبانی وب.

مفهوم cryptocurrency علم موشک نیست. در واقع این رسانه از ارز است و هیچ پیچیده تر از سنتی به ارز. اما با این وجود نیاز به امن و اعتماد به محیط زیست که در آن عمل می کنند و این است که ارائه شده توسط Blockchain.

چه Blockchain? وجود دارد بسیاری از سوء تفاهم ها مربوط به آن, اما برای اهداف این مقاله ما به سادگی تعریف آن به عنوان یک توزیع گسترده. ما همه آشنا با اکسل و یا باز کردن دفتر, گسترده, اما چه چیزی باعث Blockchain آنقدر جذاب است که راه آن توزیع شده است.

درست مثل فایل های تورنت, Blockchain یک همکار به همکار شبکه که در آن لازم است برای اطمینان از اعتماد بین طرفین است. با تشکر از مدرن رمزنگاری اعتماد است که به جای نگهداری در سطح یک رکورد به جای حزب میزبانی آن است.

بنابراین در حال حاضر ما را در درک اصول اولیه cryptocurrency انقلاب اما چگونه ما ممکن است بخواهید آن را تحت تاثیر قرار میزبانی وب خدمات ؟ اساسا در ساده ترین شکل آن این امر نشان می دهد نه تنها فروش خدمات خود را در ارز محلی خود را, اما همچنین در بیت کوین و دیگر cryptocurrencies.

اما این پایان کار نبود انقلاب است. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیاز به کیف پول الکترونیکی به کار است و در نتیجه پتانسیل عظیمی برای سنتی میزبانی وب فروشندگان. اگر شما اعتماد مشتریان خود و میزبانی وب سایت خود را, پس چرا که نه میزبان خود را الکترونیکی valets?

هر یک از عملیات در cryptocurrency است و عملا معامله بین دو الکترونیکی valets. هر ارز نگهداری می شود از طریق کیف پول و شما همچنین می توانید با ارائه یک رابط کاربری برای مشتریان خود به آن دسترسی داشته باشید. این عامل محوری به منظور به طور کامل درک تاثیر Blockchain می تواند بر روی وب سایت خود را میزبانی کسب و کار.

این گفت Blockchain است که نه تنها در مورد پول است. جدیدترین نسخه از پروتکل های خود را نیز ارائه فرصت به تصویب هر نوع قرارداد بین طرفین این است که آیا یک اشتراک به تلویزیون کابلی و یا در واقع هر نوع دیگری از لایحه. همه آنها باید در جایی ذخیره می شود و وجود دارد یک محل برای شرکت های میزبانی وب برای درگیر می شود.

کیف پول است که در نتیجه این کلید به طور کامل با استفاده از پتانسیل Blockchain. هنگامی که شما را در درک این, چه پس از آن باید گام های بعدی خود را?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید