Blockchain & IoT – چگونه “رمزنگاری” است که به احتمال زیاد رفتن به هرالد صنعت 4.0

[ad_1]

در حالی که اکثر مردم فقط شروع به یادگیری در مورد “blockchain” از آنجا که از بیت کوین ریشه های آن و برنامه های کاربردی بسیار عمیق تر از آن است.

Blockchain یک فن آوری به خودی خود است. آن قدرت های بیت کوین و اساسا به همین دلیل *بسیاری* جدید ICO را به آب گرفتگی بازار – ایجاد یک “ICO” مسخره آسان (بدون موانع ورود).

نقطه ای از این سیستم این است که برای ایجاد یک سامانه پایگاه داده – که اساسا بدان معنی است که به جای تکیه بر امثال “گوگل” و یا “مایکروسافت” برای ذخیره داده های یک شبکه از رایانه ها (به طور کلی عمل توسط فردی مردم) هستند قادر به عمل در همان راه به عنوان یک شرکت.

برای درک مفاهیم این (و در نتیجه که در آن تکنولوژی می تواند صنعت) – شما نیاز به نگاه کنید که چگونه سیستم کار می کند در یک سطح اساسی.

ایجاد شده در سال 2008 (1 سال و قبل از Bitcoin) آن است که یک نرم افزار منبع باز راه حل است. این به این معنی که کد منبع آن را می توان ویرایش شده توسط هر کسی. اما آن را باید به ذکر است که مرکزی “مخزن” تنها می تواند تغییر توسط افراد خاص (بنابراین “توسعه” از کد رایگان برای همه در واقع).

سیستم کار می کند با آنچه شناخته شده به عنوان یک merkle درخت – یک نوع از داده ها گراف که ایجاد شد به ارائه دارای ورژن دسترسی به داده ها به سیستم های کامپیوتری.

Merkle درختان استفاده شده است به اثر بزرگ در تعدادی از سیستم های دیگر; مهمترین آنها “دستگاه گوارش” (کد منبع نرم افزار مدیریت). بدون گرفتن بیش از حد ویژگی های آن اساسا فروشگاه “نسخه” مجموعه ای از داده ها است. این نسخه شماره است و در نتیجه می شود هر زمان که یک کاربر بخواهد به یاد نسخه های قدیمی تر از آن است. در مورد توسعه نرم افزار به این معنی است که یک مجموعه ای از کد منبع را می توان به روز شده در سراسر سیستم های مختلف.

راه آن کار می کند – است که به فروشگاه بزرگ “فایل” با به روز رسانی از یک مرکز مجموعه داده ها – این است که اساسا چه قدرت امثال “بیت کوین” و دیگر “رمزنگاری” سیستم های. اصطلاح “رمزنگاری” به معنی “cryptographic” است که در اصطلاح فنی برای “رمزگذاری”.

صرف نظر از هسته آن عملکرد واقعی سود گسترده تر “در زنجیره ای” تصویب شده است تقریبا به طور قطع این “پارادایم” است که آن را فراهم می کند برای صنعت.

شده است وجود دارد یک ایده به نام “صنعت 4.0” شناور در اطراف برای چند دهه. اغلب تلفیق شدهاست با “اینترنت اشیاء” ایده این است که یک لایه جدید از “مستقل” ماشین آلات می تواند معرفی به ایجاد حتی بیشتر موثر برای تولید و توزیع و تحویل تکنیک برای کسب و کار & کنندگان است. در حالی که این شده است که اغلب harked به آن واقعا هرگز به تصویب رسید.

بسیاری از صاحب نظران در حال حاضر نگاه به تکنولوژی به عنوان یک راه برای تسهیل این تغییر است. دلیل این است که نکته جالب در مورد “رمزنگاری” این است که — به عنوان به خصوص که با امثال Ethereum – سیستم های مختلف است که ساخته شده است در بالای آن در واقع می تواند برنامه ریزی برای کار با لایه ای از منطق است.

این منطق است که واقعا چه IoT / صنعت 4.0 از دست رفته است تا کنون – و به همین دلیل بسیاری از آنها به دنبال “blockchain” (یا معادل آن) به ارائه یک پایه در سطح استاندارد برای ایده های جدید در حال حرکت رو به جلو است. این استاندارد ارائه خواهد شد شرکت با توانایی ایجاد “غیر متمرکز” برنامه های کاربردی است که توانمند سازی هوشمند و ماشین آلات به ایجاد بیشتر انعطاف پذیر و موثر در فرآیندهای تولیدی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید