BIS طلا مبادله – طلا بازگشته است در این بازی ؟

[ad_1]

بانک های بین المللی می گوید در آن سال 2010 گزارش سالانه که آن را نگه می دارد 346 تن طلا از طلا معاوضه با دیگر همتایان. این رقم صفر در سال 2009 و ظاهرا از آن رفته تا به 382 تن از این گزارش منتشر شد. پس این به چه معنی است ؟

معاوضه در حال ابزارهای مالی است که اجازه می دهد تبادل یک دارایی خود را به دیگری. در این مورد آن است فیزیکی طلا برای ارز. طلا معاوضه معمولا انجام شده توسط بانک مرکزی یک بانک مرکزی موافقت خود را با مبادله طلا برای ارز خارجی سپرده با توافق نامه ای که طلا فروخته خواهد شد بازگشت به آنها را در آینده در تاریخ توافق شده و قیمت. طلا معاوضه معمولا اتفاق می افتد زمانی که پول گرفتن از بانک می خواهد ارز اما نمی خواهند به فروش طلا و منابع.

وال استریت ژورنال به استحضار می رساند که مبادله شده بین B. I. S و بانک های تجاری. ما می دانیم که هیچ یک از بانک های تجاری باید 382 تن طلا در کتاب خود. از این میتوان نتیجه گرفت که این احتمال وجود دارد که بانک های تجاری را ساخته اند یک معامله با یک یا بیشتر از بانک مرکزی و آنها اقدام از طرف آنها از آنجا که آنها می خواهند برای ناشناس ماندن.

معاوضه مانند اینها تجدید پذیر پس از توافق زمان منقضی می شود آن را غیر ممکن است برای برآورد چه مدت مبادله خواهد داشت. بانک مرکزی که درخواست مبادله باید مطمئن باشد که می توانید آن را اصلاح طلا در برخی از نقطه در آینده است. اگر آن را نمی تواند تنها پس از B. I. S می تواند فروش طلا. هر فروش از این مقیاس می تواند با صدای بلند اعلام کرد در بازار و گزارش شده در مطبوعات.

در وضعیت اقتصادی کنونی که در آن حاکمیت dept خطر است بر لب همه طلا معاوضه اجازه می دهد که بانک مرکزی ذخایر به لنت در یک اعتباری امن مد. به عبارت دیگر قرض دهنده می تواند از بهره مند شوند تا حد زیادی کاهش ریسک اعتباری از طلا برگزار می شود در یک اختصاص داده شده به حساب, معمولا در بانک مرکزی انگلستان است.

هر یک از کشورهایی که در حال مبارزه برای حفظ اعتبار خود را رتبه بندی می تواند این مسیر را دنبال. عملا این امر نگرانی ایرلند پرتغال و اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و ایالات متحده آمریکا و فروش مجاز تحت یورو سیستم مالی دلایل اما ما در حال صحبت کردن در مورد معاوضه در حال حاضر. اگر تعویض ساخته شده توسط یکی از این کشورها آن خواهد بود اخبار مهم برای سیستم پولی به دلیل وثیقه است که در این کشور ارائه شده نیست فقط خوب به اندازه کافی به طوری که آنها تا به حال به استفاده از طلا خود را.

مهم ترین عامل در این یا این معاوضه است که طلا در شهرک بین المللی پس از طرد برای چند دهه در سیستم پولی. این تایید می کند که طلا بازگشته است در کسب و کار. اگر قرض دهنده نتواند در بازپس بازگشت طلا, B. I. S برای تصمیم گیری بین فروش طلا به جلو و یا نگه داشتن آن را در خود منابع. نگه داشتن طلا در کتاب خود خواهد برگشت تا این فرض که طلا دوباره فعال در سیستم پولی.

آنچه به نظر می رسد که اتفاق افتاده این است که یک یا چند سازمان ملل برخی از کسری در حساب های خود را و آنها نیاز به ارز خارجی برای مقابله با آن است. اگر ملت/سازمان ملل موفق به بازگشت بودجه به B. I. S و سپس آن را به تصمیم می گیرید که آیا به جای طلا با یکی دیگر از بانک مرکزی و یا معادل آن را در کتاب خود. این امر با قرار دادن معامله به یک دسته کاملا جدید از آنجا که این معنا است که یک یا بیشتر از کشورهای توسعه یافته بانک مرکزی اعتباری به اندازه کافی خوب است برای دیگر نهاد های دولتی. اگر کسی متوجه می شود که کشور این است که آن را از بازار مالی جهانی به یک کاملا چرخش. جای تعجب نیست B. I. S در تلاش است برای حفظ مشخصات پایین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید