6 مزایای باور نکردنی از Cryptocurrency

[ad_1]

بیش از چند سال گذشته مردم صحبت های زیادی شده است در مورد cryptocurrency. در این کسب و کار صدا ترسناک اما مردم شروع به در حال توسعه در آن اعتماد کنند. شما ممکن است شنیده ام از اتر و بیت کوین. هر دو آنها ارزهای رمزنگاری و استفاده از فناوری Blockchain برای بالاترین امنیت ممکن است. امروزه این ارز در دسترس هستند در انواع مختلف. بیایید به دانستن بیشتر در مورد آن.

چگونه می توانید cryptocurrency به شما کمک کند ؟

تا آنجا که تقلب نگران است این نوع ارز نمی تواند جعلی به عنوان آن را به صورت دیجیتال و نمی توان معکوس یا counterfeited بر خلاف کارت های اعتباری.

فوری حل و فصل

خرید ملک شامل اشخاص ثالث مانند وکلا و دفتر اسناد رسمی. بنابراین تاخیر رخ می دهد و هزینه های اضافی ممکن است متحمل می شوند. از سوی دیگر بیت کوین قرارداد طراحی و اجرا به منظور شامل یا حذف اشخاص ثالث. معاملات سریع و شهرک های ساخته شده می تواند فورا.

هزینه های پایین تر

به طور معمول وجود دارد هیچ هزینه معامله اگر شما می خواهید به تبادل بیت کوین یا هر ارز دیگر. برای تایید یک معامله وجود دارد افراد زیر سن قانونی که پرداخت توسط شبکه. اگرچه صفر معامله هزینه ترین خریداران یا فروشندگان استخدام خدمات شخص ثالث مانند Coinbase برای ایجاد و نگهداری از کیف پول خود را. اگر شما نمی دانید که این خدمات تابع درست مثل پی پال ارائه می دهد که یک وب سایت بر اساس سیستم تبادل.

شناسایی سرقت

خود را تاجر می شود خود را کامل خط اعتباری زمانی که شما آنها را با ارائه کارت اعتباری خود را. این درست است حتی اگر معامله مقدار بسیار کوچک است. در واقع آنچه اتفاق می افتد این است که کارت های اعتباری کار بر اساس یک “کشش” که در آن سیستم فروشگاه آنلاین می کشد مقدار مورد نیاز از حساب مرتبط با کارت. از سوی دیگر از ارزهای دیجیتال از ویژگی های “فشار” ساز که در آن دارنده حساب ارسال می کند تنها مقدار مورد نیاز بدون هر گونه اطلاعات اضافی در. بنابراین وجود دارد هیچ شانسی برای سرقت.

دسترسی باز

با توجه به آمار وجود دارد در حدود 2.2 میلیارد نفر از مردم که استفاده از اینترنت, اما نه همه آنها دسترسی به متعارف ارز. بنابراین آنها می توانند با استفاده از شکل جدیدی از روش پرداخت.

عدم تمرکز

تا آنجا که تمرکز نگران است, بین المللی شبکه های کامپیوتری به نام Blockchain تکنولوژی مدیریت پایگاه داده از بیت کوین ، به عبارت دیگر بیت کوین تحت مدیریت شبکه است و هیچ قدرت مرکزی. به عبارت دیگر این شبکه با این نسخهها کار در یک همکار به همکار بر اساس رویکرد است.

شناخت

پس cryptocurrency است بر اساس نرخ ارز, معامله اتهام و یا نرخ بهره و شما می توانید با استفاده از آن در سطح بین المللی بدون درد و رنج از هر گونه مشکلات. بنابراین شما می توانید صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و پول است. به عبارت دیگر بیت کوین و ارزهای دیگر مانند این به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان است. شما می توانید تعداد بر روی آنها.

اگر شما شده اند به دنبال یک راه برای سرمایه گذاری پول اضافی خود را, شما می توانید با در نظر گرفتن سرمایه گذاری در بیت کوین ، شما هم می توانید تبدیل به یک خیش یا سرمایه گذار. اما مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند. ایمنی یک مسئله نیست اما چیزهای دیگر مهم است به خاطر داشته باشید. امیدوارم شما از این مقاله مفید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید