5 نکته را در نظر بگیرید قبل از سرمایه گذاری در Cryptocurrencies

[ad_1]

آیا شما می خواهید به سرمایه گذاری خود را سخت به دست آورده پول در cryptocurrency? مطمئن شوید که شما می دانید که شما با معیار قبل از اتخاذ تصمیم نهایی. بدون در نظر گرفتن عوامل مهم شما ممکن است خطر از دست دادن پول خود را. وجود دارد بسیاری از cryptocurrencies در خارج وجود دارد, مانند Blockchain یا بیت کوین. در این راهنمای ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن با شما چند راهنمایی که شما می توانید قبل از شما پول خود را واریز. در ادامه به دانستن بیشتر در.

1. آیا سرمایه گذاری بیش از حد

اول از همه سرمایه گذاری نیست یک مقدار که شما نمی توانید از دست دادن استطاعت پایین جاده. به عبارت دیگر, آن را باید یک مقدار از پول است که شما لازم نیست که برای دیدار با روال خود را نیاز دارد. در صورتی که شما از دست دادن سرمایه گذاری خود را و زندگی خود نباید تحت تاثیر قرار. آن را یک ایده خوب را به یک مصرف کننده وام به منظور سرمایه گذاری در cryptocurrency.

2. این موضوع را مطالعه اول

قبل از شما سرمایه گذاری, مطمئن شوید که شما را به مطالعه این موضوع برای اولین بار. پس از همه, آن را نه یک حرکت عاقلانه به سرمایه گذاری در چیزی است که شما هیچ ایده ای در مورد. برای مثال آیا شما خرید یک خانه بدون در نظر گرفتن یک نگاه در آن از همه طرف ؟ هیچ کس نمی خواهد انجام دهد.

اما این بدان معنا نیست که شما باید برای تبدیل شدن به یک متخصص قبل از ساخت این سرمایه گذاری است. آنچه شما باید انجام دهید این است که درک شرایط عمومی مربوط به این صنعت است.

3. تنوع سرمایه گذاری خود را

یکی دیگر از چیزی است که به تمرکز بر تنوع. به عنوان یک ماده در واقع, این مفهوم مهم بدون در نظر گرفتن نوع فیلد شما می خواهید به انجام کسب و کار در.

به عبارت دیگر شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن تمام پول خود را تنها در یک کسب و کار است. برای مثال اگر شما 10 تخم مرغ, شما نمی ممکن است بخواهید برای قرار دادن همه آنها را در یک سبد خرید. استفاده از دو سبد به جای. در این راه حتی اگر شما قطره یک سبد و شکستن تمام تخم مرغ شما هنوز نیمی از تخم مرغ در سبد دوم.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که سرمایه گذاری پول خود را در کسب و کارهای مختلف از قبیل املاک و مستغلات و رمزنگاری ارز.

4. اینتر-نقل و انتقال ارز

مطمئن شوید که شما با استفاده از یک خوب cryptocurrency پلت فرم. با کمک این پلت فرم شما می توانید با خرید هر یک از محبوب crypto-ارزهای مثل ETH و BTC. اگر شما می خواهید برای خرید یک ارز های مختلف, شما نیاز به انتقال پول خود را به یک اینتر-ارز. در این مبادلات شما می توانید ارز خود را به ارز جفت ارز بدون هیچ گونه مشکل.

5. انجام تحقیقات خود را

همانطور که قبلا گفتم شما ممکن است بخواهید برای انجام تحقیقات خود را قبل از ساخت یک حرکت. سرمایه گذاری بر اساس توصیه از یک دوست و یا نسبی است یک ایده خوب نیست. شما می توانید با استفاده از ابزار های مختلف به انجام مشق شب خود را مانند گوگل اسکایپ, اختلاف, Wechat, توییتر, انجمن بحث و کاغذ سفید, فقط به نام چند. این مهم است که شما وقت خود را قبل از قرار دادن پول در یک پروژه.

بنابراین مطمئن شوید که شما به دنبال این راهنمایی قبل از سرمایه گذاری پول خود را در جهان از cryptocurrency. به این ترتیب شما می توانید اجتناب از اشتباهات رایج است که اکثر سرمایه گذاران را. امیدوارم که این کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید