5 نکته را در نظر بگیرید قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین

[ad_1]

در سال 2017, بیتکوین, تجربه بسیاری از رشد و افراد زیادی از پول در روند. حتی امروز بیت کوین یکی از پرسود ترین بازار. اگر شما فقط یک مبتدی, شما ممکن است بخواهید به انجام مشق شب خود را قبل از قرار دادن پول بیت کوین. با توجه به زیر 5 کارشناس راهنمایی که می تواند کمک به شما برای جلوگیری از برخی اشتباهات رایج در حالی که شما تجارت Bitcoins.

1. یادگیری اصول اولیه اول

اول از همه, شما ممکن است بخواهید برای یادگیری اصول اولیه بنابراین شما می توانید یک ایده بهتر از نحوه خرید و فروش بیت کوین. علاوه بر این, شما ممکن است بخواهید به خواندن بررسی از محبوب مبادلات بیت کوین به دنبال بهترین پلت فرم.

به عنوان با دیگر انواع سرمایه گذاری های مالی شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از سرمایه گذاری خود را. مطمئن شوید که دارایی های خود را امن هستند در برابر کلاهبرداران و حملات سایبر. پس از همه, امنیت مهم ترین جنبه از هر نوع سرمایه گذاری است.

2. در نظر گرفتن بازار کلاه

آن را یک ایده خوب را به این نوع از تصمیم گیری بر اساس قیمت از سکه به تنهایی. اما cryptocurrency ارزش تنها در صورتی معتبر است به نظر شما این عرضه های موجود در گردش خون.

اگر شما می خواهید برای خرید بیت کوین نمی تمرکز بیش از حد بر روی این موجود ارزش ارز. در عوض, شما ممکن است بخواهید به حساب کل بازار کلاه.

3. سرمایه گذاری در Bitcion به جای استخراج بیت کوین

بیت کوین صنعت و معدن نیز در حال افزایش محبوبیت در یک سرعت سریع. در ابتدا این بود که دشوار است برای به دست آوردن بیت کوین های کرک رمزنگاری پازل. بعد از آن بود که ممکن است به معدن بیت کوین در ویژه مراکز داده فقط.

این مراکز در حال کامل از دستگاه های طراحی شده برای استخراج بیت کوین. امروز اگر شما می خواهید برای ایجاد یک صفحه مبتنی بر معدن مرکز شما ممکن است مجبور به صرف میلیون ها نفر. بنابراین بهتر است به سرمایه گذاری در بیت کوین.

4. تنوع سرمایه گذاری خود را

جدید بیت کوین سرمایه گذاران تمایل به کوتاه زندگی می کردند شور و شوق برای cryptocurrency. به عنوان یک ماده در واقع با بیت کوین شما می توانید با تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری خود را در خطر است. اگر شما سرمایه گذاری در cryptocurrency عاقلانه شما می توانید لذت بردن از همان پاداش است که شما را با سرمایه گذاری در فارکس. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن با هم یک جامد استراتژی مدیریت ریسک.

به عبارت دیگر شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در همان سبد. بنابراین شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در دیگر cryptocurrencies به عنوان به خوبی.

5. تنظیم اهداف روشن

پس از بیت کوین یک بازار جدید شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به دانستن زمان مناسب برای تجارت خود بیت کوین. ارزش بیتکوین فرار است که به معنی شما باید روشن اهداف تا آنجا که سود و زیان نگران است.

شما ممکن است بخواهید به اشتباه از سرمایه گذاری تصمیم گیری بر اساس احساسات خود را. ساخت حرکت هوشمند می تواند کمک به شما در به حداقل رساندن ضرر و زیان و ایجاد پیشرفت های خوبی.

اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری در بیت کوین به ما نشان می دهد که شما به دنبال راهنمایی های داده شده در این مقاله است. این کمک خواهد کرد که شما را به تصمیم گیری عاقلانه و در سمت امن است در همان زمان. فقط مطمئن شوید که شما اجتناب از اشتباهات رایج در هنگام اجرای این کسب و کار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید