5 مزایای شماره تلفن مجازی برای دارندگان مشاغل کوچک

برای کارآفرینانی مانند خودتان ، هر ساعت از روز به رشد شرکت شما اختصاص می یابد و هر دلار بدست آمده سرمایه گذاری مجدد می شود. با داشتن چیزهای زیادی در صفحه شما ، داشتن روشی ارزان و حرفه ای برای مدیریت ارتباطات برای تجارت در حال رشد شما می تواند یک صرفه جویی در زندگی باشد.

شماره تلفن مجازی را وارد کنید.

شماره تلفن های مجازی می تواند به شما کمک کند کنترل “حضور تلفن” خود را به روشی مناسب و مناسب انجام دهید. به همین دلیل است که صاحبان مشاغل کوچک در همه جا برای حفظ چهره حرفه ای و نگه داشتن پول در بانک به آنها متوسل می شوند. در اینجا 5 مزیت شماره تلفن مجازی آورده شده است:

1. ارتباطات تجاری و شخصی را جداگانه نگه دارید.

بعضی اوقات شما فقط نمی خواهید افرادی که نمی دانید شماره تلفن همراه شخصی خود را داشته باشند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که می خواهید یک شماره تلفن برای تجارت خود به صورت آنلاین منتشر کنید. (چه کسی می خواهد رقم های تلفن همراهشان در سراسر وب شناور شود ؟!) یک شماره مجازی به شما امکان می دهد یک شماره تلفن اختصاصی برای مخاطبین تجاری خود داشته باشید که جدا از شماره تلفن مستقیم دوستان و خانواده شما است – همه از یک دستگاه. همچنین ، هنگام برقراری تماس از شماره مجازی خود ، شخص در انتهای دیگر خط مشاغل شما را به عنوان شناسه تماس گیرنده می بیند.

2. مارک سازگار برای تجارت شما.

حفظ یک تصویر حرفه ای و مداوم در تمام ارتباطات شما برای موفقیت تجارت مهم است. اگر مشتری دریافت کند “سلام ، این باب است. پیامی بگذار!” در مقابل “شما به مشاوران مالی رابرت اسمیت رسیده اید …”. اکنون که یک خط مشاغل جداگانه دارید ، می توانید یک پیام سفارشی برای مشتریان خود ایجاد کنید ، به آنها بگویید که به جای سلول شخصی شما به تجارت شما رسیده اند – به شما این حرفه ای را که علاقه دارید ، بدست آورده اید.

3. از ویژگی های بیشتر از شماره تلفن همراه خود استفاده کنید.

با شماره تلفن های مجازی ، شما به طور معمول از ویژگی های دیگری مانند ارسال پیام ، اعلان پیام کوتاه و ایمیل ، سفارشی سازی پیشرفته تنظیمات ، قابلیت کنفرانس پیشرفته و غیره برخوردار می شوید که با راه حل های تجاری ، مانند Cloud Phone ، می توانید پسوندهای ساده ای نیز برای کارمندان دریافت کنید ( در هر نقطه از جهان!) ، رونویسی از طریق پست صوتی ، و یک تن دیگر از ویژگی های مفید دیگر که لزوماً هنگام استفاده از تلفن همراه شخصی خود برای تماس های تجاری استفاده نمی کنید.

4- بدون سخت افزار اختصاصی.

در مورد انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن صحبت کنید! شماره تلفن های مجازی می تواند با تلفن همراه و تلفن همراه کارکنان شما کار کند ، بنابراین برای ارتباط برقرار کردن مجبور نیستید برای یک سیستم تلفنی کسب و کار مبتنی بر فرض یا تلفن های اضافی هزینه ای پرداخت کنید.

5- خرید شماره مجازی

فکر کنید شماره تلفن رایگان چیزی از گذشته است؟ به هیچ وجه. توانایی تبدیل خط مشاغل شما به شماره عوارض ، راهی عالی برای گسترش تجارت و دستیابی به بازارهای جدید است.

اگر می خواهید بهره وری را افزایش دهید ، تصویری حرفه ای از خودتان ترویج کنید و ارتباط با دوستان ، خانواده و مشاغل تجاری با شما ساده تر شود ، یک شماره تلفن مجازی را به پروفایل تجاری خود اضافه کنید.

در مورد نحوه اضافه کردن شماره مجازی سؤال دارید یا می خواهید به اشتراک بگذارید که چگونه شماره تلفن های مجازی ارتباطات تجاری شما را بهبود بخشیده است؟ در زیر نظر دهید یا در رسانه های اجتماعی – Facebook ، Twitter، Google+ با ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید