43 کالای برتر برای فروش آنلاین در فروشگاه تجارت الکترونیکی شما در سال 2020 جایی نو | جایینو

[به روز] اکثر فروشگاه های تجارت الکترونیک به دلیل اینکه نمی توانند محصولات متداول برای فروش آنلاین پیدا کنند ، خراب می شوند. با وجود بسیاری از محصولات موجود در بازار ، یافتن کالایی که بهترین فروش را داشته باشد ، به یک کار دشوار تبدیل شده است ، به خصوص هنگامی که رقابت بی پایان وجود دارد و هر فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک در تلاش است تا همین استراتژی را دنبال کند.

در چنین سناریویی ، آیا می دانید چه چیزی باعث درآمد بیشتر شما خواهد شد؟ بی نظیر بودن ، هوشیار بودن و آزمایش بیشتر اوقات.

با عجله؟ برای فروش آنلاین مستقیم به لیست بهترین محصولات بروید.

پرفروش ترین کالا ها محصولات مرسوم برای فروش آنلاین در سال 2020

مخلوط کن قابل حمل
ژل ناخن عنکبوتی
شارژرهای تلفن بی سیم
محافظ صورت
لنزهای تلفن
قلاده های پت بادی
تمبر سایه چشم
سینه بند بدون بند و باریک
مچ دست کودک
جلو در حال حمل کودک
دارنده تلفن ماشین
دوربین IP امنیتی خانگی
تکرار فای
دوربین بدون سرنشین
اصلاح کننده وضعیت
اسلحه آهن لحیم کاری برقی
قفل گوه پمپ
گوشواره های بوهمی
بیت فرز مانیکور
شیلنگ باغ قابل انعطاف
لباس شنا یک تکه
پرواز سریع ابزار گره ماهیگیری
کفش های قابل تنفس مش در حال اجرا
آستر ابرو ضد آب
دماسنج مادون قرمز بدون تماس
شانه ماساژ گربه
برس مو یونی برقی قابل حمل – محصول تابستانی
جداول توپ PVC با آب گاو با تورم PVC – محصول تابستانی
سازندگان بستنی خانگی – محصول تابستانی
حوله های ساحل – محصول تابستانی
Baby Kids Water Water Mat – محصول تابستانی
روسری های جیبی – محصول زمستانی
کتهای زمستانی – محصول زمستانی
خشک کن کفش – محصول زمستانی
دستکش صفحه لمسی – محصول زمستانی
شلوار ضد آب – محصول زمستانی
پنجه خرس – محصولات بهاری
کوله پشتی های پیاده روی – محصولات بهاری
کیف پول مینیمالیستی – محصولات بهاری
جلد کفش ضد آب – محصول پاییز (پاییز)
پالتوی بارانی با روکش – محصول پاییز (پاییز)
Chompers کابل – محصول پاییز (پاییز)
پتو مخمل خواب دار – محصول پاییز (پاییز)
لیست رایگان 150+ تولید کننده برتر را بارگیری کنید
ما به زودی لیست کاملی را برای شما ایمیل خواهیم کرد.

آدرس ایمیل
من با شرایط خدمات و خط مشی رازداری Cloudways موافقم
اگر در مورد آنچه می توانید بصورت آنلاین بفروشید ، گیج شده اید ، معمول ترین استراتژی یافتن محصولات معتبر این است: شما به صفحه معاملات فلش AliExpress می روید و به جستجوی محصولاتی می پردازید که روند خاصی دارند و شما محصولات خود را به فروشگاه خود وارد می کنید و شروع به تبلیغ می کنید. این استراتژی یک ضربه و خط است.

ما نمی گوییم که این کار نخواهد کرد ، زیرا این کار بعضاً مؤثر است ، اما شما باید تلاش و زمان زیادی را تحمل کنید. به همین دلیل بهتر است نوع کالاهایی را که توانایی فروش دارند درک کنید.

آیا می خواهید از تئوری پرش کنید و به سمت کالاهایی بروید که اکنون در حال جریان هستند؟ مستقیم وارد لیست بهترین محصولات فروش شوید.

در اینجا ویژگی های برتر بهترین محصولات تجارت الکترونیکی مد روز در سال 2020 آورده شده است:

بی نظیر ، یا چشم نواز: اطمینان حاصل کنید که محصولی که برای فروش انتخاب کرده اید بی نظیر است. نباید یک کلون مشابه در دسترس باشد. یا اینکه قبلاً نباید در فروشگاه های آجر و ملات در منطقه شما موجود باشد.
یافتن آن دشوار است: اگر محصول بی نظیر باشد ، افراد قطعاً سعی در جستجوی آن می کنند. این بدان معنی است که تقاضا زیاد خواهد بود. بسیاری از دارندگان فروشگاه های تجارت الکترونیک سعی می کنند این محصول را در فروشگاه های خود معرفی کنند. اکنون ، شما باید رهبری کنید و شروع به بازاریابی کنید.
قیمت در دسترس نیست: اطمینان حاصل کنید که مصرف کنندگان نمی توانند قیمت واقعی محصول را پیدا کنند. بسیاری از dropshippers در حال خرید محصولاتی از AliExpress هستند و محصولات خود را بصورت آنلاین در فروشگاه های تجارت الکترونیکی خود می فروشند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما نمی توانند قیمت محصول را به راحتی پیدا کنند.
فروخته نشده در داخل کشور: اطمینان حاصل کنید که این محصول در داخل کشور موجود نیست. اگر این محصول در کشور موجود است ، در فروشگاه های آجر و ملات ، پس چرا مردم آن را از استخر شما خریداری می کنند؟
برای یک نشانه سالم در دسترس است: به طور متوسط ​​، محصولات dropshipping بین 10 تا 40 دلار متغیر هستند. این امر به این دلیل است که افراد می توانند به راحتی این مبلغ را به صورت آنلاین برای خرید محصولات هزینه کنند. رفتار به اصطلاح خرید گفته می شود. هر چیزی که بالاتر از این قیمت باشد ، افراد را دچار شک و تردید می کند. و ، آنها شروع به فکر می کنند “آیا ارزش این محصول را دریافت می کنند؟” یا “باید آن را با این قیمت خریداری کنند؟”
اکنون که از ویژگی های برتر محصولات برتر جهت فروش می دانید ، در اینجا لیستی از آن دسته از کالاهایی وجود دارد که می توانند تبدیل های شما را در سال 2020 دو برابر کنند.

فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را زیر 1 ثانیه بارگیری کنید
با جابجایی به Cloud سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید. راه حل میزبانی وب تجارت الکترونیکی ما ، حافظه پنهانی پیشرفته را ارائه می دهد که باعث افزایش عملکرد و عملکرد فروشگاه می شود.

طلاهای برتر برتر سال 2020
حال خوشحال نمی شود که راز درآمد بالاتر در تجارت با تجارت را از شما حفظ کند. همیشه سوله هایی وجود دارد که سود بیشتری دارند. مردم در جستجوی آنها هستند و همین امر باعث می شود این سوله ها غازهای طلایی رنگین کمان شوند. از این رو ، برخی از این سوله ها / دسته هایی که بیشترین فروش را داشته اند در زیر آورده شده است.

قبل از اینکه بپرسید چرا ما این سوله های پرشکوه را به لیست ما اضافه می کنیم ، می خواهیم کاملاً با شما صادق باشیم. برخی از این محصولات بهترین فروش آنلاین ممکن است برای فروشگاه شما کار نکنند. چرا؟ زیرا این

دیدگاهتان را بنویسید