12 ایده دکوراسیون ماکسیمالیست بدون دردسر و جذاب

[ad_1]

وقتی بحث تزیین مطرح می‌شود، ظاهر مینیمالیستی به خاطر دیوارهای خشک، طرح‌های رنگ روشن و خطوط ساده و تمیز آن بسیار مشهور است. و این مقاله، خبر خوبی برای کسانی است که تشنه ماکسیمالیست و مملو از رنگ و الگو برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود هستند. اما به نظر من این مساله مهم نیست که هر اینچ مربع در خانه شما پر از وسایل باشد. بلکه ماکسیمالیست  بیشتر در مورد هنر ترکیب رنگ‌ها، چاپ‌ها و تزیینات است. برای کمک به شما در تسلط بیشتر به ظاهر مدرن ، به نمونه های شیک از طراحان برتر داخلی توجه داشتیم.

1.       یک آپارتمان شهری با سبک شلوغ

در قلب هر فضای ماکسیمالیستی، ترکیب پررنگی از رنگ‌ها و بافت‌ها وجود دارد. یک دیوار آجری مقدار زیادی از ویژگی‌های شهری را به ارمغان می‌آورد در حالی که یک تضاد شیک را با کف براق چوب شاه‌بلوط ایجاد می‌کند. ترکیب هیجان انگیزی از صندلی‌هایی که با هم تطابق ندارند، حالت التقاطی اتاق نشیمن را افزایش می‌دهد. اتاق نشیمن، دارای فرش طرح دار است که تمام رنگ‌های خاکی و جواهری را در سراسر آن به هم می‌آمیزد. در حالی که بسیاری از خانه‌های ماکسیمالیست دیوارهای پوشیده از هنر دارند، این فضا شامل یک اثر منظره شهری برجسته است که مانند یک علامت نقطه‌گذاری برجسته است.

2.      یک اتاق نشیمن گرافیکی و جسورانه

دیوارهای سفید روشن فضا را برای ظهور رنگ‌ها و الگوها در این اتاق نشیمن فراهم میکند. پرده‌ها، قالیچه و بالش‌های مد هر کدام طرح مشخصی دارند. سه چیز باعث می‌شود که آن‌ها به زیبایی با هم ترکیب شوند. اولی مقیاس است؛ هر یک از این گویه‌ها دارای نقش و نگاره‌هایی با اندازه‌های متفاوت هستند. سپس رنگ ،هر قطعه دارای رنگ‌های یک‌سان با شدت یک‌سان است. در نهایت، هر ویژگی الگو بندی شده جسورانه توسط چیزی در یک رنگ یکدست جبران می‌شود. پرده‌ها به دیوار چسبیده‌اند و فرش و بالش‌های تزیینی با مبلمان در رنگ‌های خالص یا فلزی ترکیب شده‌اند.

3.     یک الگوی عجیب برای شلوغ کردن آپارتمان

رنگ‌ها و الگوهای پررنگ عناصر ضروری در خانه‌ای با الهام از ماکسیمالیست هستند. اضافه کردن کاغذدیواری، پرده‌ها و لوازم جانبی تزیینی در رنگین‌کمان رنگ و نقش و نگارها می‌تواند به شما کمک کند تا دکور فعلی خود را به حداکثر برسانید. پرده‌های چاپی گلدار به رنگ‌های قرمز، سبز، صورتی و زرد، چشم‌ها را به سمت دیگر اتاق جلب می‌کنند. بر روی دیوار پشت مبل، کاغذدیواری به شکل پاگودا آبی و سفید قرار میگیرد که کنتراست چشمگیری با دیگر عکس‌ها و بافت‌های داخل اتاق دارد. پرداخت های فلزی پر زرق و برق و بالش‌های تزیینی رنگارنگ کمک می‌کنند تا نقطه‌ها را بین چاپ‌های بسیار بزرگ به هم متصل کنند.

بیشتر بدانیم: بهترین شرکت طراحی نمای ساختمان

4.      دیوارهای کامل و شلوغ با کنتراست مکمل

پوشش دادن دیواره‌ای شما ممکن است سرگرم‌کننده‌ترین راه برای ایجاد روند بیشتر باشد. مانند مجموعه‌ای ارزشمند از عکس‌های نشان‌داده‌شده بر روی دیوار. کاغذدیواری برجسته بالای مبل بافت بیشتر به اتاق میدهد و با حس لامسه هماهنگی دارد. به اشیا کوچک در سراسر اتاق از گیتار کوچک در گوشه اتاق گرفته تا لوازم جانبی شیشه‌ای روی میز قهوه توجه کنید.

5.     اتاق ناهار خوری که از فضای سقف استفاده می کند

به سقف اتاق غذاخوری سنتی،کاغذدیواری اضافه کنید. راهی فوق‌العاده برای معرفی سبک ماکسیمالیست در هر اتاقی در خانه شماست. فراموش نکنید که آن را با یک ابزار روشنایی ترکیب کنید.

6.     یک آشپزخانه با رنگ‌های جسورانه و الگوهای روشن

همچنین آشپزخانه می‌تواند بدون اضافه کردن مقدار زیادی لوازم، روند ماکسیمالیست را تغییر دهد. این آشپزخانه سفید با رنگ‌های روشن و الگوهای جسورانه ماکسیمالیست را بی نهایت می کند.

7.     یک دیوار شگفت‌انگیز سیاه

روند مدرن تزیین ماکسیمالیست، حواشی سرکش دارد و هیچ چیز مانند دیوارهای سیاه اشباع، شورش را فریاد نمی‌زند. در یک اتاق‌خواب با وسایل خواب برفی، یک صندوق سفید فانتزی و تزیینات التقاطی و شیک بوهمیان را به سطح جدید تیره و تار می‌برند.

8.     آپارتمان دو منظوره

زیبایی‌شناسی ماکسیمالیست می‌تواند در فضای کوچکی از یک آپارتمان کوچک یک خوابه نشان‌داده شود. خانه میتواند هم به عنوان یک فضای کاری و هم نشیمن عمل ‌کند، بنابراین به جای ایجاد تنها یک دفتر و کامپیوتر می توان از ردیف‌های قفسه ترکیبی از کتاب‌ها و اقلام تزیینی بهره برد.

9.      اتاقی با چاپ های گرافیکی دقیق

چاپ های گرافیکی با فضای داخلی پرنور علاقه به هنر پاپ را منعکس کند. کاغذدیواری پس‌زمینه کاملی را برای یک نقاشی با الهام فراهم می‌کند. لازم به ذکر است که دکور اطراف به صورت عمدی جهت زیبایی هنری با دیوارها برخورد می‌کند.

10.    یک حمام آبی پر از سبک

وقتی صحبت از روند ماکسیمالیست می‌شود، حمام مکانی عالی برای سنجیدن دقت و آهستگی روند است. می توان به فضا حالتی رویایی و اسپا مانند با کاغذ دیواری گرمسیری ، کاشی‌های کف تزیینی و سایه رومی با الگوی دلخواه داد. پیروی از طرح رنگ آبی، باعث ایجاد همه ی این حالات شده  است.

11.    یک استخر خانگی با الهام از ساحل رنگارنگ و جسورانه 

باورش سخته که یک استخر خانگی جذاب زمانی یک گاراژ با دو ماشین بوده است. طراح داخلی دکور، فضا را با یک عقب‌نشینی رنگارنگ با مبلمان گرمسیری و مد تزیینی تبدیل کرد. پالت رنگ که شامل رنگ‌های آبی و سبز بود، رنگ را تنظیم می‌کرد و  کاغذدیواری با برگ نخل اتاق را در بر گرفته است. روی زمین، یک قالیچه چاپی هندسی روی زمین است. دو صندلی حصیری به رنگ سفید نیز به اضافه کردن مقداری حاشیه دریایی کمک می‌کنند.

12.   اتاق نشیمن رنگارنگ با شکستن قوانین

یک اتاق نشیمن جذاب با تمرکز بر رنگ‌های روشن و انبوهی از الگوها و بافت‌های جالب، نمای سرگرم‌کننده ای را به ارمغان می‌آورد. نمایش مسحور کننده ثابت می‌کند که شکستن قوانین سنتی تزئین مانند چاپ یا آثار هنری در چشم انداز یا فقط ترکیب الگوها در مقیاس‌های مختلف خوب است.

گروه ساختمانی رایاکو با چندین سال تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید