۲ باب سالن ورزشی در تکاب پلمب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، رضا طلایی افزود: این سالن‌های ورزشی در ساعت‌های مشخصی از روز باز بوده و نسبت به پذیرش ورزشکاران و انجام فعالیت‌های ورزشی اقدام می‌کردند که در بازرسی‌های اداره ورزش و جوانان شناسایی شدند.

وی بیان کرد: کارشناسان اداره ورزش و جوانان تکاب با پلمب این سالن‌های ورزشی از ادامه فعالیت آنها و تجمع ورزشکاران جلوگیری کردند.

وی اظهار داشت: تمامی سالن‌ها و اماکن ورزشی شهری و روستایی این شهرستان روزانه به طور مرتب بازرسی شده و در صورتی که باز باشند و فعالیت ورزشی در آنها صورت بگیرد پلمب خواهند شد.

وی با بیان اینکه سالن‌ها و فضاهای ورزشی تکاب از اول اسفندماه سال گذشته جهت مقابله با بیماری کرونا و جلوگیری از تجمع ورزشکاران تعطیل شده است ادامه داد: در صورتی که تصمیمی از سوی ستاد کنترل و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر بازگشایی دوباره سالن‌های ورزشی اتخاذ شود، پیش‌از آغاز فعالیت‌های ورزشی و قبل از حضور ورزشکاران، تمام فضاها و سالن‌ها ضدعفونی و گندزدایی خواهد شد.

طلایی افزود: در حال حاضر هیچ فعالیتی در سالن‌ها و اماکن ورزشی تکاب انجام نمی‌شود و به منظور حفظ آمادگی جسمی ورزشکاران در دوران شیوع بیماری کرونا، پویش تمرین در خانه از سوی ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در تکاب راه‌اندازی شده است.

تکاب از شهرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است که ۲۴ واحد سالن و فضای ورزشی و بیش از چهار هزار ورزشکار مرد و زن دارد.

به گزارش ایرنا، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، جلوگیری از برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری و با تصمیم ستاد مقابله با کرونا تصویب و اعمال شده و همزمان با سراسر کشور در شهرهای آذربایجان‌غربی از جمله تکاب اجرا می‌شود.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید