یک پیشنهاد برای پیاده سازی پروتکل بیت کوین در هسته لینوکس

[ad_1]

یک پیاده سازی از یک پروتکل قابل اعتماد برای شبکه های غیر متمرکز از طریق لینوکس کرنل پیشنهاد شده است در این مقاله است.

پیشنهاد پروتکل امن برقرار peer-to-peer ارتباط بین گره ها در یک شبکه غیر متمرکز. در همان زمان ایجاد و حفظ اجماع بین تمام گره ها در شبکه مربوط به خود دولت است. یک طرح به نام اثبات از کار استفاده می شود برای تعیین وضعیت واقعی از شبکه غیر متمرکز. داده است که تعیین کننده وضعیت شبکه برگزار شد در توزیع معین به نام Blockchain. این Blockchain یک زنجیره ای از معامله بلوک (یک داده ساختار است که نگه داشتن داده ها از چندین معاملات). این بلوک با هم مرتبط هستند با ساخت اعتبار یک بلوک واحد بستگی دارد هش از خود و جلوگیری قبلا ایجاد شده است. به عنوان blockchain افزایش امنیت ساخته شده است قوی تر است. در زمان نوشتن این مقاله هیچ راه شناخته شده برای هزینه درآمد کافی سازش blockchain.

1. مقدمه

1.1 لینوکس شبکه

لینوکس شبکه بر روی اینترنت است که بسیار شبیه به سیستم عامل های دیگر. کاربران لینوکس تکیه بر همان پروتکل های مورد استفاده توسط کاربران اینترنت در سراسر جهان است. این پروتکل ها با اتکا به چه تبدیل شده است به این معنی مشترک ارتباطات مانند SMTP برای ایمیل, HTTP استفاده می شود برای وب سایت و SIP استفاده از VOIP (صدا روی پروتکل اینترنت) خدمات. این پروتکل ها استفاده روزمره و عمده ابزار در طول کسب و کار در جریان اصلی جهان است. با توجه به زمینه پیچیدگی این خدمات نیاز مردم و کسب و کار است که استفاده از آنها بستگی به یک شخص ثالث به ارائه امکانات به استفاده از آنها را بر روی اینترنت. گاهی با تکیه بر خود ارائه دهنده اینترنت نیز دسترسی به چندین دیگر از پروتکل اینترنت.

1.2 مشکل شناسایی

این نوع از اعتماد به اشخاص ثالث برای خدمات از طریق اینترنت داده می شود, اینترنت ظاهر متمرکز معماری. که در آن مردم بستگی دارد یک تامین کننده به جای دسترسی به منابع به طور مستقیم از محیط زیست است. در این مورد محیط اینترنت است. سیستم های کارآمد و مقیاس پذیر و امکان پذیر است اما با وابستگی مردم به صداقت زمانی که وسوسه با احتمال برای به دست آوردن از طریق نادرستی. همچنین آنها را فراهم مرکزی نقطه دسترسی به اطلاعات حساس ذخیره شده بر روی شبکه ساخت یک حمله موفقیت آمیز به اندازه کافی قدرتمند برای فلج کردن کل شبکه. چرا که این محدودیت ها متمرکز سیستم های با خطر شدید و ثابت به یک نقطه شکست در جامعه ما به دلایل ذکر شده در اینجا.

2. راه حل پیشنهادی

2.1 پروتکل بیت کوین

در اکتبر 2008 ساتوشی ناکاموتو منتشر شد یک مقاله توضیح یک ارز دیجیتال به نام بیت کوین. همراه با شرح دیجیتال ارز او همچنین توضیح داد که یک پروتکل برای با ثبات و امن شبکه غیر متمرکز که در آن اجماع می تواند با موفقیت تاسیس بین گره ها است. بیت کوین ارز یک آزمایش است که سعی کرده است غیر متمرکز شبکه پروتکل پیاده سازی. به تاریخ بیت کوین موفق شده است در بسیاری از مناطق که در حال حاضر متمرکز کردن سیستمهای مالی شکست خورده اند. هر گونه ضعف نشان داد در پروتکل بیت کوین خواهد بود در نتیجه نرم افزار جدید چالش است. در بخش مالی است که پیچیده و خواستار بیت کوین نشان داده است که آن را قادر به تحمل بسیاری از دیگر مسائل و مشکلات دنیای واقعی ما در اینترنت امروز. اعمال نفوذ بیت کوین به عنوان یک غیر متمرکز توسعه پلت فرم در داخل هسته لینوکس اجازه می دهد تا برای آسان تر امن تر و قابل اعتماد و اجرای غیر متمرکز از محبوب ترین پروتکل های اینترنت در استفاده از امروز. پروتکل می تواند گنجانیده شده به قلب سیستم عامل های غیر متمرکز با استفاده از فن آوری است. این رویکرد خواهد آزادی کاربران اینترنت از وابستگی به اشخاص ثالث برای دسترسی به خدمات مانند SMTP, VOIP, DNS و دیگر خدمات مبتنی بر اینترنت. به عنوان یک نتیجه از خدمات مبتنی بر اینترنت خواهد بود غیر متمرکز کمتر از گران قیمت برای مدیریت و خدمات خود را با سیاست های قابل دسترس بیشتر را به کاربر تحت تاثیر قرار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید