یک شماره مجازی چیست و چگونه می توانید یک شماره مجازی برای خود ایجاد کنید؟

خطرات شماره مجازی

شماره مجازی یکی از ویژگی هایی است که شما می توانید خرید شماره مجازی بدون داشتن سیم کارت از شماره تلفن همراه کشور دیگری استفاده کنید. این شماره تلفن بسته به نوع سرویس مورد استفاده شما ممکن است دارای ویژگی های مختلفی از جمله امکان ارسال و دریافت پیام های متنی ، امکان برقراری تماس ، دریافت تماس و غیره باشد. اما اگر شماره مجازی دارید ، می توانید بدون داشتن سیم کارت خرید شماره مجازی ، به راحتی از یک شماره تلفن همراه از کشور دیگری استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم برنامه های کاربردی اعداد مجازی را تعریف و مطالعه کنیم ، روش هایی برای ایجاد یک شماره مجازی ارائه دهیم تا بتوانید به راحتی یک شماره مجازی ویژه ایجاد کرده و از آن خرید شماره مجازی استفاده کنید.

خرید شماره مجازی

همانطور که از پسوند مجازی می بینید خرید شماره مجازی ، یک شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که در واقع وجود ندارد ، اما در عین حال می تواند بسیاری از ویژگی هایی را که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خرید شماره مجازی خود قرار می دهد ، ارائه دهد.

به این ترتیب ، بدون نیاز به تهیه سیم کارت اپراتور ، می توانید با فعال کردن یک حساب کاربری در برنامه ها و وب سایت های ارائه دهنده شماره مجازی ، به راحتی شماره مجازی مورد نظر خود را فعال کنید. شرکتها و خرید شماره مجازی برنامه های شماره مجازی معمولاً شماره های خود را از کانادا و ایالات متحده تهیه می کنند ، بنابراین می توانید بدون داشتن سیم کارت آمریکایی یا کانادایی شماره تلفن همراه خود را داشته باشید.

شماره مجازی رایگان

بیشتر ارائه دهندگان خدمات معمولاً یک شماره خرید شماره مجازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا کاربرانشان بتوانند به صورت رایگان از سرویس شماره مجازی استفاده کنند. بنابراین با استفاده از این حساب ، اگر می خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، می توانید خرید شماره مجازی به راحتی و بدون پرداخت ، برنامه نصب را برای هر وب سایت ارائه دهنده یک شماره مجازی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید ، یا یک شماره برای خودتان از طریق سرویس وب فعال کنید. کردها داشتن خرید شماره مجازی شماره تلفن مجازی می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد که برخی از آنها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید