یادگیری در مورد فیبوناچی و گن در بازار فارکس

[ad_1]

در بازار فارکس, شایع ترین استفاده از فیبوناچی و گن پیدا کردن سطوح حمایت و مقاومت در بازار است. زمانی که یک بازار فارکس جفت ارز در حال کاهش است, خرید پشتیبانی تقریبا همیشه می توان در یک از پیش تعیین سطح قیمت ها بر اساس فیبوناچی و عدد یا یک Gann شماره. به طور مشابه هنگامی که قیمت در حال افزایش فروش با مقاومت روبرو خواهد شد در همین سطح است.

آنچه در این سطح ؟

خوب بدون رفتن به جزئیات بیش از حد در این فضای کوچک در اینجا فیبوناچی و گن خیلی مشابه هستند به جز اساس محاسبات خود را. Gann به ما می آموزد به تقسیم محدوده بازار مانند ما تقسیم پول ما سیستم به هشتم, چهارم نیمه و سوم. بنابراین با در نظر گرفتن طیف وسیعی از بالا به پایین پیدا کنیم نیمه راه یا 50% سطح چهارم یا 25/75% سطوح و سوم یا 33.3/6/66 درصد سطح. همچنین پیش بینی از این درصد نیز استفاده می شود مانند 125 درصد 133.3% و 150% ، Gann بر اهمیت از 50% و یا نیمه راه بین دو نقطه افراطی و همچنین 100% و 150% و 200% و…. چند بار بازار خواهد جابجایی و یا تجمع دقیقا نیمی از راه را از نقطه قبلی محدوده بالا یا پایین و سپس در ادامه آن راه های شاد. این است که بر اساس یک قانون طبیعی از مرکز ثقل. سازمان دیده بان این سطوح نزدیک است.

اعداد فیبوناچی هستند شبیه به این, شایع ترین سطح بودن 23.6%, 38.2%, 61.8%, 127.2%, و 161.8% و با خط 261.8%. توجه کنید که چگونه 23.6 نزدیک به Gann 25%. و 61.8 نزدیک به Gann را 6/66 درصد.

وجود دارد بدیهی است که خیلی بیشتر به این شماره از آنچه که من می تواند توضیح دهد اما یک جستجوی سریع در گوگل در این دو مبهم گاوداران آشکار خواهد شد خیلی بیشتر برای کسانی که علاقه مند. اما برای یک برنامه سریع و درک درست از این اعداد و نحوه استفاده از آنها در تجارت به سادگی یک محدوده در بازار از بالا به پایین یا پایین به بالا و تقسیم آن به این سطح و پس از آن نیز پروژه بالاتر از محدوده با استفاده از سطوح بالاتر از 100 درصد و تماشای چگونه بازار واکنش نشان می دهد در اطراف این سطوح.

به عنوان بسیاری از معامله گران و فعالان بازار فارکس با استفاده از این حمایت/مقاومت اعداد را تجزیه و تحلیل آنها می توان اتکا کرد. هر دو روش باید نگاه کرد که تعیین اینکه آیا یک قیمت را به نوبه خود در یکی از این سطوح است. مطالعه بیشتر از این اعداد و روش Gann به طور خاص برای شما یک شرکت اساس چرا بازار انجام آنچه انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید