یادگیری در مورد بیت کوین تجارت

[ad_1]

Bitcoins جدیدترین قالب ارز دیجیتال استفاده شده توسط بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران. هر بازار ارز می تواند تجارت bitcoins, اما آن را مخاطره آمیز شات به عنوان شما می توانید خود را از دست دادن پول سخت به دست آورده. یکی باید بسیار محتاط قبل از اقدام.

در مورد بیت کوین:

یک بیت کوین همان ارز, هر چند از آن است که دیجیتال در فرم. شما می توانید آن را ذخیره کنید آن را به سرمایه گذاری و صرف آن است. Crypto-ارز پس از گردش در بازار و افزایش داد به بیت کوین ، این آغاز شده در سال 2009 توسط یک شخص ناشناس با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو. بیت کوین به دست آورده در طول این سال به عنوان نرخ آن شروع به پریدن کرد از $2 به $266. این اتفاق در طول ماه های فوریه و مارس. یک فرایند شناخته شده به عنوان معدن است گفت: برای تولید بیت کوین استفاده از کامپیوتر قدرتمند الگوریتم به نام بلوک. هنگامی که یک بلوک شده است رمزگشایی شما کسب حدود 50 Bitcoins. معمولا برای حل یک مشکل طول می کشد مقدار زیادی از زمان و شاید یک سال یا بیشتر. اگر شما نمی تواند انجام دهد وجود دارد یکی دیگر از رسانه برای دریافت این Bitcoins; است که شما به سادگی آنها را خرید.

کار از یک بیت کوین:

هنگامی که شما خرید یک بیت کوین شما خود را مبادله فیزیکی پول و ارز دیجیتال در قالب یک بیت کوین. آن است که بسیار ساده است اگر شما می خواهید به ارز شما مجبور به پرداخت برای آن که دریافت ارز. همین مورد با Bitcoins. شما پرداخت نرخ فعلی بیت کوین. بیایید فرض کنید آن 200 دلار است بنابراین شما پرداخت $200 و دریافت بیت کوین. در واقع این یک نوع کالا. بسیاری از مبادلات فعال در بازار پول زیادی را با حرکت ارز در بازار است. آنها دلار آمریکا با دادن این Bitcoins و پولدار فورا. اما این چیزی است که آن را به عنوان آسان به نظر می رسد به پول تبدیل بیت کوین به دلار در این مبادلات از دست دادن پول خود را به راحتی بیش از حد.

تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در بازار:

راه های مختلفی وجود دارد از تبدیل شدن به بازیکنان در بیت کوین در بازار است. ساده ترین راه این است که برای خرید یک کامپیوتر اختصاص داده شده و نصب برخی از نرم افزار استخراج بیت کوین و شروع به رمز گشایی بلوک. این فرایند است که گفته می شود ساده ترین راه ممکن است اما آن را آهسته است.

اگر شما می خواهید را به پول سریع تر و سپس شما باید به شکل یک تیم است. شما باید به سازماندهی یک بیت کوین استخر متشکل از چهار به پنج عضو است. سپس شما می توانید فرم معدن و می تواند رمزگشایی بلوک سریع تر از یک فرد می تواند انجام دهد.شما را تا پایان رمز گشایی چند بلوک به طور همزمان.

سریعترین راه برای کسب درآمد از طریق بیت کوین این است که شما باید مستقیما به بازار. برای رفتن معتبر و قابل اعتماد Bitcoins مبادلات عامل در بازار است. شما اول از همه باید ثبت نام خود را. ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری و سپس شما باید پاسخ به تأیید درآمده است. این شما را حفظ خواهد کرد تا تاریخ در مورد همه کار سهام Bitcoins. شما می توانید تجارت بیت کوین در هر پلت فرم تجارت آنلاین. برخی از شرکت ها حتی شروع به پذیرش پرداخت در bitcoins.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید