یادگیری به تجارت کالا

[ad_1]

بسیاری از معامله گران جدید بپرسید چه مدت آن طول می کشد برای یادگیری به تجارت کالا است. این می تواند یک زن و شوهر از ماه برای یک سخت کوش فرد برای یادگیری به تجارت کالا. اما برای کسانی که سوال در مورد تسلط بر تجارت کالاهای آنها باید بدانید که آن نیز ممکن است یک عمر به تجارت کالا.

اگر شما می خواهید را به سود مداوم از تجارت کالاهای شما را به تجارت به طور مداوم. هرگز تجارت با هدف ساخت مبالغ زیادی از پول حق دور. این است که چرا معمولا 80 تا 90 درصد از معامله گران از دست دادن پول خود را از طریق تجارت کالا است. هنگامی که شما در حال یادگیری به تجارت کالا در یک زمان خواهد آمد زمانی که شما در رسیدن به نقطه سربه. این نقطه که در آن تجارت سود آور می شود.

کالا بازرگانی برگزار شد در بازار کالا. می توان آن را در بازار مشتقات و یا حتی بازار. در بازار مشتقات کالا معامله شده از طریق ابزارهای مالی مختلف در حالی که در بازار کالاها خریداری و فروخته شده دست به دست. معمولا آتی یک ابزار مالی است که برای تجارت و مبادلات در بازار کالا.

قراردادهای آتی ارز است, یک قرارداد استاندارد. این مجموعه بر اساس خاص قراردادهای آتی بورس. این شامل اندازه, نوع و مقدار کالا همراه با قیمت معامله و جایی که کالا تحویل داده می شود.

برخی از تنظیم قراردادهای آتی بورس مذاکره آینده قرارداد. این محل که در آن خرید و فروش سفارشات را به یک محل واحد در بورس.

یک طبقه تجاری یا تجاری کامپیوتر مورد نیاز است برای انجام معامله در این کالا در بازار در آینده. این تبادل صورت می گیرد در میان کارگزاران چه کسانی هستند اعضای ارز خاص کالا است که به داد و ستد شود. هر دو خریداران و فروشندگان در حال رفتن به یک کارگزار. آنها را انتقال و خرید و فروش سفارش.

در حالی که شما در حال یادگیری به تجارت کالا شما می بینید که خریداران و فروشندگان کالا و قراردادهای آتی باید تعهدات خاص. خریدار به تحویل و پرداخت به صورت نقدی و کالا. قاب زمان برای کالا قرارداد تنظیم شده است. فروشنده به تحویل کالا است که برای او پرداخت قیمت که تعیین شده برای ارز. قیمت می تواند تغییر در کیفیت مواد عرضه شده است. تعهدات خریداران و فروشندگان می تواند حذف شود جبران تجارت ارز قبل از تاریخ مقرر قرارداد. این است که معمولا چگونه تماشاگران تجارت در بازارهای کالا ،

درست مانند هر نوع دیگر از تجارت برای تجارت کالا شما باید برای باز کردن یک حساب تجاری با کالا کارگزار. فقط انتخاب کارگزار با دقت زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای گرفتن توصیه از معامله گران است. مطمئن شوید که معامله گر خوب را فراهم می کند کمیسیون معاملات همراه است. کارگزار در حال رفتن به مسئول اتصال خریداران و فروشندگان است. از طریق حساب های معاملاتی معامله گر می تواند همچنان در بورس بیش از حد خود را با استفاده از کامپیوتر است. این روش از تجارت تبدیل شده است بسیار بهتر در میان معامله گران آن را به عنوان راحت و سریع است. فقط یک تماس با مجوز کارگزار برای انجام معاملات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید