گران ترین هتل جزیره کیش

 

کشور ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب زیبایی هایی وصف ناپذیر و بی بدیلی دارد. به هر منطقه ای که وارد شوید، موردی شگفت انگیز برای دیدن وجود دارد. شاید برایتان پیش آمده باشد که عکس یا تصویری از یک منطقه ببینید و به دنبال مکانی که این منظره در آن قرار دارد بگردید و در کمال تعجب متوجه شوید که مکان این تصویر زیبا در کشور ایران است. از این موارد در ایران زیاد وجود دارد، شما تنها باید برای ایران گردی وقت گذاشته و از گوشه و کنار آن بازدید کنید.

اما برخی از این زیبایی ها نیازی به کشف نداشته و شما به راحتی می توانید با ثبت نام در سایت هایی مانند سایت lahzeakhar در قالب تور های گردشگری مختلف به این اماکن سفر کنید و لحظات خوب و خوشی را در آنجا بگذرانید.

یکی از مکان هایی که حتما به شما توصیه می کنیم از آن دیدن کنید، جزیره کیش است. این جزیره امکانات و شرایط رفاهی بسیار عالی و متنوعی را برای کسانی که به کیش سفر می کنند آماده کرده است. پس زمان را از دست ندهید؛ کیش شما را فرا می خواند.

جزیره کیش به دلیل اینکه یک جزیره آزاد است، انواع متفاوتی از هتل ها را می توان در آن مشاهده کرد. این تنوع خود باعث شده است که هتل ها در اشکال مختلف، در مکان های متفاوت و با امکانات بسیار جالب احداث شوند. یکی از هتل هایی که خود را به صدر لوکس ترین و گران ترین هتل های کیش رسانده است، هتل ترنج کیش است، از این رو اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با گران ترین هتل کیش به دست آورید پیشنهاد می کنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

 

آپلود عکس

 

معرفی گران ترین هتل در جزیره کیش

هتل ترنج کیش یکی از هتل هایی است که قدمت و سابقه زیادی ندارد و در واقع جز هتل های نوساز محسوب می شود. این هتل یکی از هتل های 5 ستاره جزیره کیش است و برای اقامت در آن باید به شمال غربی این جزیره بروید.

از نکات قابل توجه و مهم در مورد این هتل، ساخته شدن آن در منطقه ای بکر و دنج بر روی آب های آبی رنگ خلیج فارس است. فاصله ای که این هتل از هیاهو و شلوغی های معمول در شهرها دارد، این هتل را بسیار خواستنی تر و جذاب تر کرده است.

نکته جالب دیگر در مورد این هتل آن است که دیگر نیازی نیست شما برای دیدن دریا به خارج از اتاقتان قدم بگذارید. دریا در زیر پاهای شما قرار دارد و شما به راحتی می توانید با استفاده از کف شیشه ای اتاق های هتل ترنج، موجوداتی که در زیر دریا قرار دارند را به تماشا بنشینید.

این هتل برای کسانی که طرفدار محیط زیست هستند، بسیار جالب توجه و ستودنی است. دلیل توجه بیشتر علاقه مندان به محیط زیست به هتل ترنج این است که در ساخت این هتل، سعی شده که به اکوسیستم طبیعی دریا آسیبی وارد نشود و این یکی از موارد شاخص این هتل است.

برای آنکه در زمان مد در دریا، اتاق ها دچار آب گرفتگی نشوند، این هتل اندکی بالاتر از سطح دریا ساخته شده است تا بالا آمدن آب مشکل ایجاد نکند. از جمله تمهیدات دیگری که در هنگام ساخت این هتل در نظر گرفته شده است، قرار گیری یک موج شکن در نزدیکی هتل است تا محدوده و اطراف هتل با موج های شدید دریا مواجه نشود.

 

آپلود عکس

 

امکانات گران ترین هتل جزیره کیش

اتاق های این هتل با کف شیشه ای از جمله بازر ترین نکاتی است که می توان در مورد هتل ترنج کیش به آن اشاره کرد. در این هتل صد اتاق وجود دارد که همه با کف شیشه ای مزین شده اند و امکان خوبی برای مسافران فراهم کرده اند تا بتوانند از دیدن دریا لذت ببرند. در این هتل اتاق ها در سه اندازه 40 ، 60 و 120 متری در اختیار افراد قرار داده می شود.

سوئیت ها یا اتاق های این هتل، در یک محدوده یک کیلومتری قرار دارند. اگر زمانی نیاز پیدا کردید که از قسمت دیگری از هتل دیدن کنید، اما منطقه مورد نظر با شما فاصله زیادی داشت، می توانید از ماشین های گلفی که در این هتل حضور دارند استفاده کنید و خود را به محل مورد نظر برسانید.

این هتل برای آنکه بیشتر مورد اقبال مسافران قرار گیرد، به دو جزیره مصنوعی نیز مجهز شده است. این دو جزیره به جذب پرندگان مهاجر کمک می کند و علاوه بر افزایش زیبایی و مقبولیت هتل، توانسته بر روی محیط زیست این منطقه نیز تاثیرات خوبی بگذارد.

کودکان، نیز از بودن در این هتل احساس خستگی و دلزدگی نمی کنند. برای کودکان یک سالن بازی در نظر گرفته شده است. فرزندان شما می توانند در نهایت سلامت و امنیت در این سالن به بازی مشغول باشند و لحظات خوبی را سپری کنند.

 

آپلود عکس

 

رزرو و هزینه اقامت در گران ترین هتل جزیره کیش

چنانچه تمایل داشته باشید که مدت اقامتتان در کیش را در این هتل زیبا بگذرانید، می توانید به راحتی آن را رزرو کنید و از بودن در این هتل نهایت رضایت را تجربه کنید. در این هتل شما می توانید اتاق هایی را انتخاب کنید که رو به دریا و یا رو به خورشید در حال غروب قرار گرفته باشند.

لازم به ذکر است که این نکته بر روی هزینه ای که برای هر اتاق در نظر گرفته شده است تاثیر گذار است. در ادامه قصد داریم به هزینه ای که باید برای هر اتاق پرداخت شود اشاراتی داشته باشیم.

هزینه ای که برای اتاق های دو تخته این هتل در نظر گرفته شده است، مبلغی در حدود  2.100.000 تومان است. ارزان ترین اتاقی که در این هتل وجود دارد، همین دست از اتاق ها هستند.

اگر بخواهید در اتاق های دو تخته این هتل که پنجره آن رو به دریا باز می شود اقامت کنید باید هزینه ای برابر 2.700.000 تومان برای هر شب پرداخت کنید. هزینه در نظر گرفته شده برای اتاق های دو تخته ترنج که رو به غروب دریا هستند نیز 3.000.000 تومان است.

برای سوئیت رویال و سوئیت رویال رو به دریا نیز هر کدام به ترتیب مبالغ 2.500.000  تومان و 3.200.000 تومان برای هر شب در نظر گرفته شده است. هزینه سوئیت رویال رو به غروب نیز 3.500.000 تومان است.  گران ترین سوئیت در این هتل، سوئیت امپریال است که هزینه ای برابر 5.800.000 تومان برای هر شب اقامت دارد.

نکته مهم برای خانواده هایی که کودک زیر 5 سال دارند آن است که لازم نیست برای او هزینه ای بابت اقامت پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید