کوتاه مدت تجاری با استفاده از NYSE تیک شاخص واگرایی

[ad_1]

به دنبال کوتاه مدت اسکالپینگ فرصت در پست مینی S&P 500 ( ES ) با استفاده از فقط ساده تفاوت بین NYSE تیک شاخص و قیمت است که هنوز هم یکی از تکنیک های مورد علاقه.

واگرایی سیگنال بین تیک شاخص و قیمت اغلب رخ می دهد و سیگنال خوب دیده می شود معمولا. با توجه به ماهیت سیگنال ما اغلب می توانید نوشته است که بسیار نزدیک به قابل توجه معاملات روزانه بالا و پایین و در نتیجه خوب تنگ توقف ضرر دادن است.

تفاوت بین قیمت و تیک کاملا رایج هستند و گاهی اوقات ما را ببینید یک واگرایی رخ می دهد که نیمی از راه را از طریق یک بزرگتر حرکت می کند. این خوب است هر چند. ما نه به دنبال گرفتن طولانی حرکت می کند با این روش. ما علاقه مند به گرفتن در داخل و خارج از تجارت نسبتا به سرعت. ما به دنبال احتمال بالا تنظیم. بیایید از طریق مراحل از آنچه به دنبال در یک تجارت است. اولین گام این است که برای پیدا کردن یک وضعیت که در آن قیمت ساخته شده پایین. سپس ما نگاه می کنه شاخص برای دیدن در صورتی که شاخص در حال ساخت بالاتر کم است. این سیگنال که در قیمت پایین است که به احتمال زیاد ضعیف حرکت می کند.

در پایان این مقاله ما نشان می دهد یک زن و شوهر از نمودار نشان دادن چنین راه اندازی. توجه کنید که چگونه قیمت پایین اما نه تایید کنه شاخص. این به ما می دهد یک سرنخ است که فروش شاید خشک شدن است.

چرا که ما به دنبال دوره های که در آن خریداران و فروشندگان در حال اجرا هستند از بخار و به دنبال وارونه آن را خوب به تنها سیگنال های زمانی که شاخص تیک است که در آنچه که می تواند به عنوان بالا و سطح پایین است. یک سیگنال خوب است که برای اولین بار از پایین تیک خواندن حداقل -600. برای کوتاه مدت سیگنال تیک خواندن بالای 700 خوب است. این است تنها برای اولین بار از پایین یا بالا از تیک خواندن ما به دنبال در. آن هم خوب است برای دیدن حداقل یک نقطه در تفاوت بین پایین آخرین قیمت پایین و پایین قبلی.

ورود به یک تجارت کوتاه است که مخالف دقیق از تجارت راه اندازی. به دنبال بالا بالاتر در نمودار قیمت با کاهش کم کنه نمودار. خوب است به بالا نگاه کنه ارزش برای افزایش شانس که ما نیز باید یک وضعیت اشباع خرید با واگرایی. این ایده که ما به دنبال شرایطی که تمام خریداران وارد مواضع خود را در اولین خرید و شروع به محو شدن دوم بالا بالاتر. تیک خوانش اول بالا باید بالای 600.

این تکنیک را می توان به بسیاری از بازارهای مختلف مانند E-Mini راسل 2000 آتی & E-Mini Nasdaq 100 آتی و همچنین به عنوان پست مینی S&P 500 که ما استفاده می شود در این مثال. همه از رفتار بازار کمی متفاوت است اما ما به دنبال همان تنظیم در هر.

در مقالات آتی من صحبت خواهد کرد یک راه برای اسکن برای این الگوها به طور خودکار با استفاده از برخی از سفارشی استراتژی کد. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار اما ما خواهد بود با استفاده بسیار قدرتمند eSignal پلت فرم نرم افزار و EFS زبان برنامه نویسی به شما نشان دهد که چگونه به طور خودکار به دنبال این تنظیم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید