که در آن پول خود را?

[ad_1]

این شده است یک نگرانی من و بسیاری از صاحبان کسب و کار. شاید بهترین مکان برای پول خود را می تواند یک کسب و کار است که شما باید زمان فراوان و دانش است. پنهان در درون خود توانایی و استعداد و دانش وجود دارد یک جریان نقدی کسب و کار در داخل از شما این است که فقط در حال انتظار برای کشف شود. من به تازگی خواندن از یک خانواده که عاشق کنار هم قرار دادن تلماسه کالسکه و بنابراین بسیار تحت. بعد دوستم گفت آنها خواهد پرداخت پول خوبی برای یکی از تلماسه کالسکه. رونق کسب و کار جدید متولد شد از شور و شوق و چیزی است که آنها تا به حال هرگز به عنوان یک فرصت کسب و کار.

این داستان نمونه ای برای من اهمیت رویای آمریکایی از کارآفرینی ism و فرصت هایی که وجود دارد اینکه رئیس خود را. علاوه بر به دست گرفتن کنترل از درآمد خود را از طریق خود اشتغالی فرصت های کسب و کار آن نیز مهم تر از همیشه برای به دست گرفتن کنترل از سرمایه گذاری خود را. اگر شما شیرجه رفتن به املاک و مستغلات ممکن است توصیه می شود برای شروع با خواص کوچکتر ارزش 200k و یا کمتر به صورت بسیار واقعی دلیل اگر در یک سناریو مورد بدتر شما قادر به فروش ملک به سرعت در 200k و بازار زیر شما می توانید تقریبا همیشه اجاره ملک برای پوشش پرداخت وام مسکن خود را بر روی آن تا زمانی که شما قادر به فروش آن. از سوی دیگر اگر شما در خواص در 500k به علاوه محدوده که در آن اجاره بها در بازار نمی تواند به طور معمول هر جایی که نزدیک به پوشش پرداخت وام مسکن و سپس شما را در معرض خود را به نگه داشتن یک ملک برای ماه و قرار دادن خود در معرض خطر به هدر رفتن مقدار زیادی از پول باعث خرابی های اعتباری خود را و تنها بودن در یک وحشتناک سرمایه گذاری. درآمد تولید خواص است که واقعا می تواند جریان نقدی در هر ماه نیز مهم آغاز سرمایه گذاری برای املاک و مستغلات.

از نظر بازار پول بهترین فرصت پیدا کنم نه در وجوه متقابل و سهام دیگر بازار محصولات که به دست آورده نه در همه در 12 سال گذشته اما نه موفق شفاف مایع حساب مدیریت گزینه های مانند مدیریت آینده و موفق در بازار فارکس. اگر شما پیدا کردن یک جامد Managed Forex مدیر پس از آن وجود دارد بزرگ می گرداند و فرصت ها در بازار است. همچنین شما می توانید راه اندازی حساب به نام شما و کنترل آن را به معنی شما می توانید پیگیری نتایج آن در هر روز و همچنین تمام دارایی خود را با هیچ مجازات و یا اوایل هزینه برداشت. گرداند که خوب Manged حساب فارکس ارائه می کنند می تواند بهتر از هر گونه سرمایه گذاری در دسترس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید