کمک سازمان UFC به ترامپ برای سرکوب مخالفان

[ad_1]

به گزارش شفاف و به نقل از خبرگزاری راشاتودی، اعتراضات گسترده به مرگ جرج فلوید سیاه پوست در آمریکا همچنان با سرکوب مردم از سوی پلیس همراه شده است و خسارات زیادی به شهرهای آمریکا وارد شده است. 

پس از آنکه جان جونز، قهرمان UFC برای جلوگیری از تخریب شهر در جریان ناآرامی های ایالات متحده، به خیابانهای نیومکزیکو رفت، دانا وایت رئیس سازمان UFC پیشنهاد کرده که مبارزان بیشتری را برای خنثی کردن خشونت‌ها به شهرها اعزام کند.

اخیراً  ویدئویی از جونز، قهرمان سبک وزن UFC مورد توجه عموم قرار گرفت که در آن او به مقابله با افرادی پرداخته که قصد آسیب رساندن و خسارت به اماکن مختلف شهر را داشتند. جونز در پیامی همراه با این کلیپ تصریح کرد: “آیا این موضوع و اعتراضات به جورج فلوید مربوط است؟ چرا یک نوجوان باید شهر ما را ویران کند؟”

حالا دانا وایت، رئیس UFC می‌گوید جونز ایده مناسبی داشته و حتی پیشنهاد کرده که مبارزان بیشتری را برای مبارزه با شورش‌ها به خیابان ها بفرستد.

به نظر می‌رسد وایت ارتباط نزدیکی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دارد، بنابراین می‌تواند حداقل در تئوری این پیشنهاد را مطرح کند، زیرا پس از مرگ جورج فلوید آفریقایی تبار به دست پلیس مینیاپولیس، مناطق مختلف آمریکا شرایط سختی را تحربه کرده و عده زیادی دستگیر شده‌اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید