کلینیک سینا اطهر ۴ اخطار گرفته بود

[ad_1]

به گزارش شفاف، پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشور با حضور در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ به بررسی جزئیات حادثه کلینیک سینا اطهر پرداخت.

کولیوند با اشاره به اعزام تیم عملیات ویژه اورژانس به محل حادثه آتش‌سوزی گفت: ۱۸ نفر در صحنه حادثه به دلیل شدت انفجار فوت کردند و یک نفر که بسیار بدحال بود در بیمارستان فوت کرد، لذا متاسفانه ۱۹ نفر در این حادثه جان باختند.

رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه در این حادثه ۱۵ نفر سرپایی درمان شدند، ادامه داد: ۷ نفر دیگر هم به بیمارستان اعزام شدند که یکی از آنها به دلیل شدت ضایعات فوت کرد.

کولیوند خاطرنشان کرد: تشخیص علت آتش‌سوزی کار تخصصی سازمان آتش نشانی است، نباید اجازه ادامه فعالیت به مراکز متخلف که موارد ایمنی و بهداشتی را رعایت نمی‌کنند داده شود لذا باید گزارش این نوع تخلف‌ها را به دستگاه قضایی داد.

او تصریح کرد: شایعات موجود در فضای مجازی مبنی بر اینکه کلینیک سینا اطهر بخش پزشکی هسته‌ای یا اینکه ماده رادیواکتیو در آنجا بوده کذب است و هیچ یک از این گفته‌ها صحت ندارد.

درباره علت حادثه هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم

ملکی سخنگوی آتش نشانی در ادامه برنامه افزود: در خصوص علت حادثه، هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم لذا علت‌یابی ممکن است زمانبر باشد.

کلینیک سینا اطهر۴ اخطار گرفته بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به اینکه تاکنون علت آتش سوزی کلینیک سینا اطهر معلوم نشده است، افزود: آتش‌نشان‌ها قدرت اجرایی ندارند و پلمپ کردن در حیطه اختیار ما نیست، این کلینیک ۴ اخطار گرفته بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید