کلید سوالات و پاسخنامه کلیه رشته‌های آزمون ارشد ۹۹ امشب منتشر می‌شود

[ad_1]

به گزارش شفاف، فاطمه زرین‌آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گویی، گفت: کلید سوالات و پاسخنامه کلیه رشته‌های امتحانی آزمون ارشد در ساعت ۲۰ امروز شنبه ۱۵ شهریور در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند برای مشاهده آن به سایت سازمان مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: با توجه به جابجایی کلید سوالات ۳۴ تا ۶۳ کد رشته امتحانی ۱۳۵۹ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، نمرات تصحیح شده است و کارنامه برای داوطلبان این رشته در سایت سنجش قرار می‌گیرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: این موضوع با ارسال پیامک به کلیه داوطلبان این رشته اطلاع رسانی شده است.

گفتنی است، آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد برگزار شد و نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ و دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد از پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹ در سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد پنجشنبه، ۱۳ شهریور اعلام شد و انتخاب رشته داوطلبان مجازشده در این مرحله از امروز (شنبه، ۱۵ شهریور) آغاز می‌شود و در ساعت ۲۴ سه‌شنبه، ۱۸ شهریور به پایان می‌رسد. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و دانلود و مطالعه دفترچه، می‌توانند در صورت تمایل اقدام به انتخاب ۱۰۰ کد رشته تحصیلی کنند. داوطلبان متقاضی شرکت در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۱۶ شهریور آغاز و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه، ۲۵ شهریور ادامه دارد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید