کسب سود در طلا و نقره – آیا ممکن است ؟

[ad_1]

Ah طلا و نقره است. آن را براق است. آن را بسیار. آن را به ارزش مقدار زیادی از پول. محافظت از آن می تواند ثروت خود را از فرسایش زمانی که دولت به چاپ پول بیشتر. آن را می تواند حفظ ثروت خود را – اما می توانید آن را رشد ثروت خود را ؟

این موضوع را با طلا و نقره به طور سنتی همیشه شده است که آن را هرگز علاقه را بدست آورده. شما ببینید زمانی که شما و نگه داشتن آن در طول زمان شما هنوز هم تنها باید به همان تعداد از اونس که شما خرید زمانی که شما آغاز شده است. مشکل این است که آن را ایجاد ثروت خود را در تمام. خرید و برگزاری شمش است یک راه عالی برای محافظت از ثروت خود را, اما آن را یک راه عالی برای رشد ثروت خود را. من صحبت کردن در مورد فلز واقعی پول است. واقعی سنگین پول است که شما می توانید در دست خود نگه دارید.

یک راه وجود دارد به طور موثر “کسب جایزه اونس” در فلزات گرانبها. اما چه آن را به معنی کسب سود در طلا و نقره ؟ اول ما باید دقیقا آن را به معنای کسب سود در آن است ؟ این اساسا بدان معنی است که شما می خواهم به خرید برخی از اونس طلا یا نقره و در طول زمان شما خواهد بود پرداخت اضافی اونس فلزات گرانبها. این است راه آن را به طور معمول کار می کند. در واقع شما به طور معمول باید برای پرداخت هزینه انبارداری و هزینه بیمه برای هر فروشگاه خود را boullion برای شما.

به منظور پرداخت اضافی اونس, ما نیاز به انجام یک معامله با کسی خواهد بود که قادر به پرداخت ما در طلا و نقره برای توانایی استفاده از فلز. درست است ؟ راست.

یک چیز دیگر. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما طلا و نقره باقی می ماند در فلز فرم. به یاد بیاورید که ما می خواهیم به ما ادامه مالکیت این فلزات گرانبها. ما نمی خواهیم فقط به فروش طلا و نقره به صورت ارز, سرمایه گذاری آنها را به چیزی می پردازد که ما یک بازگشت خوب (مانند معامله در بازار فارکس) و پس از آن باید برای خرید فلزات. ما نیاز به یک روش که در آن تمام زمان ما برای کسب درآمد بهره شمش ما هنوز هم خود به خود فلز و نه هیچ چیز دیگر. بدون تبدیل به هر چیز دیگری آن را به ماندن به عنوان فلزات گرانبها تمام وقت به سادگی نمی تواند گرانتر در اونس تروی.

بهترین راهی که من می تواند در سراسر آمده به ایجاد این اتفاق می افتد این است که استفاده از اصل طلا و نقره برای خرید طلا کنسانتره سنگ و آینده تولید به طور مستقیم از معدن. چگونه می تواند این کار ؟ بیایید تصور کنید که شما قادر به استفاده از 10 اونس طلا برای خرید 20 اونس ارزش طلای موجود در داخل سنگ معدن طلا. پس از پرداخت برای استخراج و پالایش اگر شما تا به حال 11 اونس چپ باقی مانده و این امر به شما 10% سود در طلا خود را holdings. به این ترتیب شما همیشه خود را و آن را فقط یک ماده از زمان قبل از شما اصلی خود بازگشت طلا و هنگامی که شما خود را اصلی طلا پشت آن می آید با برخی از دوستان برای جبران شما صبر کنید.

تنها مشکل با این ترتیب خواهد بود که شما لازم نیست که یک کار خوب ارتباط با هر گونه شرکت های استخراج معدن یا شاید شما لازم نیست که از $50,000 تا 100,000 دلار مورد نیاز برای ورود به یک توافق برای خرید عمده فروشی مستقیم-از-معدن طلا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید