کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی کمترین حق هواداران تراکتور بود

[ad_1]

به گزارش شفاف، محمدرضا زنوزی مطلق طی پیامی کسب سهمیه آسیایی و حضور در فینال جام حذفی فوتبال را به پرشور‌ها تقدیم کرد و این نتیجه را کمترین حق آن‌ها دانست.

متن پیام مالک باشگاه تراکتور به شرح زیر است:

“به‌نام خالق بی‌همتا

ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان عزیز کشورمان به‌ خصوص مردم شریف آذربایجان و هواداران پرشورمان، موفقیتی که امروز برای تراکتور رقم خورد، نتیجه تلاش کادر فنی، بازیکنان و تمامی اعضای باشگاه و به‌ ویژه حاصل شکیبایی و آرامش هواداران پرشورمان بود که حاشیه‌سازان را ناکام گذاشتند تا تراکتور با تمرکز بیشتری به دنبال کسب موفقیت باشد.

بی‌تردید هر آنچه در این تیم به عنوان ارزش تلقی می‌شود درایت و صبر پرشورهاست، لیاقت هواداران فراتر از این نتیجه‌هاست و هرچه تلاش و دستاورد خوب است حتما باید به آن‌ها تقدیم شود.

در نهایت ضمن تبریک کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی به هواداران تراکتور و با امید به پیروزی در بازی فینال و کسب عنوان قهرمانی، نوید می‌دهم که در فصل آتی شاهد تیمی قدرتمندتر خواهند بود، چرا که بر این باورم ما تازه در اول راه هستیم و دستاورد‌های زیادی را باید پیشکش این هواداران گرانقدر کنیم.

به امید روز‌های روشن
خادم ملت ایران
محمد رضا زنوزی مطلق”

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید