کرونا سینماها و کمپانی‌های آمریکایی را به جان هم انداخت

[ad_1]

به گزارش شفاف، مدیر زنجیره سینمایی AMC اعلام کرده است که دیگر هیچ کدام از فیلم‌های کمپانی یونیورسال را اکران نخواهد کرد.

این اتفاق به این دلیل افتاده است که یونیورسال انیمیشن سینمایی «تور جهانی ترول ها» را در VOD اکران کرده است و در عین حال می‌خواهد با بازگشایی سینماها در سالن‌ها نیز ادامه اکران داشته باشد. این در حالی است که قبل از شیوع کرونا بعد از اکران 90 روزه فیلم در سینماها نسخه دیجیتال آن برای رسانه‌های اینترنتی آماده می‌شد.

حالا با این عملکرد یونیورسال عملاً خشم زنجیره‌های سینمایی را برانگیخته است و AMC خطاب به آن‌ها می‌گوید که سیاست‌های اکران را زیر پا گذاشتید. این کار باعث شده است تا مدیران این سینما روی خوش به این شرکت بزرگ فیلمسازی نشان ندهند.

اما مدیران یونیورسال معتقند که کاری خلاف قانون نکرده‌اند  و می‌گویند که فیلم خود را همزمان انتشار در بخش پریمیوم تماشای آنلاین فیلم‌ها (PVOD) در سینماها اکران خواهند کرد.

قرار است تا فیلم دیگری تجربه مشابه انیمیشن «تور جهانی ترول ها» را در VODها داشته باشد. به دلیل شیوع بیماری کویید 19 و تعطیلی سینماها بسیاری از فیلم‌های سینمایی در شبکه نمایش خانگی اکران شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید