کاکائو قیمت مجموعه به خروش

[ad_1]

آن بوده است بیش از یک سال از ما در مورد کاکائو آتی بازار در هر عمق. در ماه فوریه گذشته ما بحث در مورد تغییرات لرزه ای در ساحل عاج را در چشم انداز سیاسی و تغییر پارادایم در کاکائو شیوه های کشاورزی این را تسهیل میکند. سیاست آفریقا که آنچه که آنها باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که دو سال بعد وجود دارد کمتر شده است امید و تغییر از اصل فروخته شده به این کشور و مردم است. در نتیجه ممکن است هزینه جهانی اول کاکائو مصرف کنندگان یک پنی در سال 2014.

به لحاظ سیاسی وضعیت در اطراف ساحل عاج را آزادانه انتخاب رئیس جمهور Alassane Ouattara دست زدن به جنایات جنگی مرتکب شده در طول رژیم پیشین حکومت و از جمله 2011 انتخابات. Ouattara دریافت نزدیک به اتفاق آراء حمایت بین المللی در طول مبارزات انتخاباتی خود که متمرکز به معنای واقعی کلمه آوردن میانگین ساحل عاج از عصر سنگ. Outtara که تحصیل کرده بود در اینجا در ایالات متحده در درخل و دانشگاه پنسیلوانیا رز به معاون صندوق بین المللی پول. او parlayed این اتصالات به یک پلت فرم مبتنی بر مدرنیزه کردن کشور بود که تحت دیکتاتوری حکومت Laurent Gbagbo برای بیش از یک دهه است.

فعلی تیتر اختلاف یک موضوع صلاحیت بین المللی دادگاه های جنایی و Outtara میل داخلی برای محاکمه. این منبع واقعی از درگیری ها در این واقعیت نهفته است که هواداران هر دو Gbagbo و Outtara جنایات جنگی. دادگاه جنایی بین المللی می بیند جنایات جنگی به عنوان جنایات جنگی بدون در نظر گرفتن زمان رژیم در قدرت است. Outtara شده است حاضر به دادن دشمنان سابق خود است اما نه تنها محافظت خود از بین المللی محاکمه او به ترویج برخی از نزدیکترین مرید به مواضع قدرت در سیستم سیاسی کنونی در نتیجه بالا بردن اعتماد مسائل در میان در حال حاضر با احتیاط بومی.

این ما منجر به کاکائو آتی بازار است. برخی از Outtara برنامه به بازسازی کشور خود در حال اجرا است. کاکائو قیمت نسبتا بیشتری مصمم تر از قبل. حداقل پرداخت بیشتر در خط با بازار جهانی قیمت ها و زیرساخت های در حال انجام یک کار بهتر پردازش و حمل و نقل آن است. به طور کلی مدرن زراعت شیوه های همراه با افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی را فشار کاکائو قیمت پایین تر در طول زمان به عنوان بازار به سادگی می شود کارآمد تر.

انتظارات از قیمت های پایین تر به نظر می رسد برای بدست جلوتر از واقعیت سیاست آفریقا. تجاری معامله گران شروع به فروش کاکائو آتی به صورت جدی در اواخر تابستان گذشته و در ادامه به فروش تا اوایل این سال است. تجاری معامله گران مجموعه جدید فروش خالص رکورد نزدیک به 100,000 قرارداد در اواخر ماه دسامبر و تست شده است که تعداد دوباره در اوایل فوریه به عنوان ساحل عاج بشود برای بخشنده اواسط برداشت (کاکائو برداشت دو بار در سال). در حالی که برداشت پیشرفت کرده است به عنوان انتظار می رود پایانی امید و تغییر در طلیعه توسط Ouattara غربی سبک رهبری است که جایگزین عدم قطعیت و احتکار از زمان برداشت.

این مجموعه صحنه را برای نادر و بالقوه فرار وضعیت بازار است. با وجود رکورد تجاری فروش کاکائو بازار بسیج یکی دیگر از 10٪. مهمتر از همه ما شاهد بازار تثبیت بالای دلار از 2900 به ازای هر تن است. تجاری و معامله گران فعال شده اند مجدد خرید خود را کوتاه هجز پس فوریه پایین و در حال حاضر شده است خریداران برای شش هفته متوالی. این یک اتفاق نادر زمانی که معامله گران تجاری به عنوان یک گروه تصمیم می گیرید که آنها در اشتباه هستید. Repurchasing خود پوزیشن خالص فروش در این افزایش سطح می تواند باعث کاکائو آتی بازار به افزایش بالاتر از آن اوج اخیر $3,039 در هر تن است. وجود یک قانون قدیمی در تجزیه و تحلیل فنی است که می گوید “تحکیم برابر ادامه می دهد.” این به راحتی می تواند باعث کاکائو آتی به بالاتر از $3,300 در هر تن قبل از برداشت محصول اصلی بین ماه های سپتامبر و اکتبر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید