کالا معامله گران خواست به توجه به دانه و عجیب و غریب آتی بخش

[ad_1]

عجیب و غریب های آتی بخش و دانه های آتی بخش ممکن است منجر بخش بعدی از کالا گاو در بازار, بالاتر, برای بسیاری از دلایل:

o قهوه قیمت های آتی به تازگی آمار 10 ماه اخیر بر اساس پیش بینی کوچکتر جهانی گندم در سال آینده.

o کاکائو قیمت های آتی به تازگی آمار 5 ماه اخیر بر اساس مشکلات مداوم در غنا و ساحل عاج که در آن بیش از 50 درصد از جهان کاکائو لوازم سرچشمه. دولت در پی بحران و تورم ریشه virus (ویروس است که کشته شدن درختان کاکائو) 2 مشکلات عمده که در حال حاضر موثر کاکائو آتی قیمت بالاتر است.

o اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش تخمین می زند که Florida orange juice محصول خواهد بود که کمترین میزان در 15 سال است. فلوریدا آب پرتقال محصولات کشاورزی نابود شد بیش از 3 سال گذشته با طوفان شانکر مرکبات بیماری و مرکبات سبز بیماری است.

o اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش تخمین می زند که ذرت پایان دادن به سهام 935 میلیون بوشل (11 سال اخیر). ذرت قیمت های آتی باید اصلاح شود از 10 سال اخیر اما افزایش تقاضای اتانول و بالا و مرغ و گاو و گراز تغذیه تقاضا هستند و ممکن است محدود قیمت نزولی. بازدید http://www.tkfutures.com/corn.htm برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ذرت معاملات سلف و گزینه های تجاری.

o گندم قیمت های آتی به تازگی کاهش یافته و از 10 سال قیمت بالا اما اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش تخمین می زند که جهان پایان دادن به سهام در 121 میلیون تن است. این خواهد بود یک 21 درصد سهام به استفاده از نسبت است که ونرخ در 11 سال است. تقاضا پیشی گرفته تولید گندم برای 5 6 سال گذشته است.

o سویا قراردادهای آتی قیمت ها افزایش یافته است با 1 دلار رسید بر اساس دیزل زیستی تقاضا سویا زنگ مشکلات و پیش بینی کوچکتر کاشته سطح زیرکشت به دلیل بالاتر ذرت کشت در سال آینده. بازدید http://www.tkfutures.com/soybeans.htm برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سویا قراردادهای آتی و گزینه های تجاری.

o هر سرمایه گذار تعمق دانه تجارت کالا نیز باید در نظر El Nino الگوی آب و هوا پیش بینی برای بالاتر از درجه حرارت متوسط و زیر متوسط آسمانی دانه کمربند بعدی بهار و تابستان است. آب و هوا ممکن است باعث مشکلات بیشتر به یک در حال حاضر متزلزل دانه وضعیت.

o دلار نیز ضعف در مقابل دیگر ارزهای خارجی که باعث افزایش خارجی قدرت خرید آن نیز باید تحریک تقاضا بیشتر برای ما غلات و محصولات کشاورزی.

اگر شما یک تجارت کالا تازه کار, بازدید http://www.tkfutures.com/basics.htm برای یادگیری مکانیک تجارت کالا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد های مختلف بازرگانی آینده و استراتژی های معاملاتی گزینه بازدید http://www.tkfutures.com/strategies.htm [http://www.tkfutures.com/strategies.htm%20]

کالا در آینده و گزینه های تجاری است که بسیار خطرناک است و خطر تنها سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد. رفتن به http://www.tkfutures.com/risk_disclosure.htm برای درک بهتر خطرات ناشی از تجارت کالا قبل از سرمایه گذاری در قراردادهای آتی کالا و یا گزینه های. وجود دارد هیچ تضمین معاملات خوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید