چگونه Cryptocurrencies اضافه کردن پیچیدگی به روند طلاق

[ad_1]

اگر شما شخصا نمی سرمایه گذاری در cryptocurrency سپس آن را به احتمال زیاد است که در این مرحله شما باید دوستان و اعضای خانواده و یا همکاران که انجام دهد. Cryptocurrencies افزایش یافته است از یک بازار تو رفتگی در دیوار برای تبدیل شدن به تقریبا به طور کامل اصلی و آنها را انجام داده ایم بنابراین در مقدار بسیار کوتاه از زمان. در حال حاضر که آنها به همه جا وجود دارد یک سوال جدید به داد و بیداد کردن با این موضوع چگونه cryptocurrencies به کار گرفته شده در روند طلاق.

تعیین و توزیع دارایی های مالی و همچنین تعیین نفقه, پرداخت, مرکزی مسائل مربوط به حل و فصل در اکثر طلاق. وجود دارد بسیاری از ابزار در یک وکیل اختیار برای افشای دارایی های مالی, اما, هنگامی که شما ترکیب بیت کوین و طلاق شما با چیزی کاملا جدید.

دست زدن به بیت کوین و طلاق متفاوت است و از دست زدن به دیگر دارایی های مالی برای چند بزرگ ، یکی محض نوسانات ارزش خود را. بیت کوین و دیگر cryptocurrencies شناخته شده است به انجام کاملا نوسانات هر دو بالا و پایین در ارزش. بنابراین ارزش یا نیاز به ادامه به ردیابی و به روز شده در پرواز و یا مجموعه ای در یک زمان خاص هنگامی که آن را می تواند در نهایت به ارزش چیزی بسیار متفاوت پایین خط. در هر دو نمونه آن را کمتر از ایده آل شرایط برای تعیین و توزیع دارایی و یا تنظیم نفقه.

یکی دیگر از مسئله کلیدی برای درک بین cryptocurrency و طلاق است که این بازار و معاملات خود را طراحی شده بودند به هر دو ناشناس و امن است. به دنبال منابع حساب و یا معاملات از یک فرد همان است که به دنبال یک حساب بانکی, حساب های بازنشستگی و یا سبد سهام. این قابلیت ردیابی فرد پرکردن حساب های دشوار خواهد بود و یا نه دادگاه قرار دادن هر گونه احضاریه قدرت پشت سر باقی می ماند که معلوم نیست در این زمان.

واضح است که این تنها آغاز است این موضوع از بیت کوین و طلاق, چرا که همه cryptocurrencies هنوز هم در حال افزایش است. همانطور که بیشتر مردم شروع و یا ادامه استفاده از آنها و تبدیل شدن آنها به بیشتر رایج و پذیرفته شده چگونه آنها به کار گرفته شده به عنوان دارایی های مالی در طلاق را همچنان در کانون توجه است. این واقعیت است که آنها افزایش یافت تا به سرعت آغاز خواهد شد که ترک کرده است بسیاری از مردم خاموش نگهبان امروز با نحوه درمان آنها در این زمینه باشد. نگه داشتن در ذهن بیت کوین راه اندازی شد کمتر از یک دهه پیش.

مثل همیشه مطمئن شوید که به مشورت با یک حرفه ای با تجربه در منطقه محلی خود. در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار عدم اطمینان در مورد چگونه بیت کوین و طلاق برخورد خواهد شد و چه نوع از احکام ممکن است در انتظار ما در آینده با تجربه وکیل طلاق خواهد بود قادر به راهنمای شما را از طریق فرایند و ارائه بینش به مناطق مالی کشف و تمام جنبه های در حال بررسی پرونده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید