چگونه گسترده باید پرتفوی سرمایه گذاری خود بود ؟

[ad_1]

با توجه به کوتاه مدت یا دراز مدت و اهداف شما نیاز به شناسایی هدف خود را قبل از توجه به سرمایه گذاری پول خود را و از همه مهمتر: دانستن چقدر به سرمایه گذاری.

چگونه من می دانم که سرمایه گذاری مدت را انتخاب می کنید ؟

این همه بستگی به نیازهای مالی خود را. اگر فکر می کنید که شما نیاز به دسترسی به سرمایه گذاری خود را در هر زمان داده شده شما باید't را از هر گونه خطرات و باید همیشه برای سرمایه گذاری که به't نیاز به بودجه خود را برای منجمد برای هر دوره از زمان. سرمایه گذاری های مایع همیشه کلید در این مثال.

اگر شما سرمایه گذاری های دیگر که به شکل مایع هستند و می خواهند به سرمایه گذاری وجوه اضافی و سپس شما همیشه می تواند انتخاب کردن برای دیگر سرمایه گذاری های بلند مدت (5 تا 10 سال) که برگ درهای خود را باز کنید به گزینه های بیشتر. اگر چه دیگر سرمایه گذاری گاهی اوقات شامل کمی بالاتر خطر پاداش به میزان قابل توجهی بیشتر از کسانی که از سرمایه گذاری کوتاه مدت.

اجازه دهید's نگاهی به سرمایه گذاری مختلف طول و معنی آنها برای شما:

کوتاه مدت:

سرمایه گذاران حرفه ای و مدیران صندوق به طور کلی طبقه بندی سرمایه گذاری کوتاه مدت به عنوان یکی که طول می کشد 3 سال یا کمتر است. کسانی که معمولا شامل صرفه جویی در حساب صندوق بازار پول و یا هر نوع دیگری از سرمایه گذاری است که به شما ارائه می دهد نوعی از تضمین در سرمایه گذاری خود را's قاب زمان. اگر چه شما don't واقعا از سود بالا پرداخت مزیت اصلی این نوع از سرمایه گذاری امنیت سرمایه های خود را.

میان مدت:

معمولا پایدار بین 3 تا 8 سال در میان مدت سرمایه گذاری هنوز هم شامل به حداقل برسد خطر در طول دوره از زمان سرمایه گذاری خود را در حالی که پاداش کمی بالاتر از کسانی که ذکر شده در نقطه قبلی. با تنوع وجوه خود را و خوب فکر کردن و قرار دادن سرمایه گذاری خود را در کالاهای شما می توانید یک سالم بازگشت سرمایه گذاری خود را.

بلند مدت:

معمولا فراتر رفتن از 8 سال سرمایه گذاری های بلند مدت را زمان خود را بهترین دوست. این اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در بازار که معمولا شامل نوسانات در کوتاه مدت اما که در طول تاریخ بیشترین سود در دراز مدت داده شده است که آنها همیشه به اصلی خود را به سطح قبل از پیدا کردن قله های جدید.

پیدا کردن خود را با اهداف:

اهداف خود را نه تنها تعریف شده توسط طول مورد نظر خود را انتخاب سرمایه گذاری بلکه با مقدار سرمایه ای که شما داشته باشد. وجود دارد معمولا دو نوع سرمایه گذاری: یکی که هدف آن تولید سرمایه از مجموع کم و یکی که مستلزم سرمایه گذاری مبلغ زیادی از پول به منظور تولید بازده دوره در آن سرمایه گذاری بزرگ. شما همچنین باید همیشه از خود بپرسید چه هدف شما این است; اگر آن را's برای ذخیره برای یک خانه بازنشستگی و یا بچه خود را's کالج صندوق جلوگیری از هر گونه سرمایه گذاری مخاطره آمیز که ممکن است مانع اهداف خود است.

چگونه's خلق و خوی خود را?

حتی اگر شما در پیدا کردن زمان مناسب قاب و دقیقا می دانند که چقدر شما're رفتن به سرمایه گذاری یک سرمایه گذار's اعصاب می تواند گاهی اوقات بدترین دشمن خود را. اگر از دست دادن 10 درصد از بودجه خود را خواهد شما استرس شما're بهتر است امید بستن برای یک سرمایه گذاری امن است که نمی خواهد شما استرس از حد. قرار دادن طولانی مدت سرمایه گذاری در الماس روش ارجح است بسیاری از مردم به سادگی دلیل آن است که یک روش امن است که به شما ثابت بازگشت هر سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید