چگونه قیمت طلا در معاملات آتی بازار کار ؟

[ad_1]

وجود دارد دو اصل طلا در بازار شمش طلا و نقره. برای اهداف این بحث ما فرض می کنیم که نقره در بازار توابع در شیوه ای مشابه به اندازه کافی به را قیاس از بازار طلا. ما حفر کردن به تفاوت بین طلا و نقره در بازار در پست بعد.

دو بازار اولیه است که تعیین قیمت طلا بازار نقدی و آتی بازار است. نقطه ای در بازار است که در آن طلا برای تحویل فوری در معاملات. با وجود نام نه هر معامله ای که اتفاق می افتد در بازار فیزیکی بورس کالا, اما هر کسی که دسترسی به بازار باید قادر به تحویل طلا در تقاضا.

طلا در معاملات آتی بازار است, بازار طلا در برخی از تاریخ در آینده است. قیمت طلا در معاملات آتی تجارت در COMEX (کالاها ارز) در نیویورک در حال حاضر بخشی از CME Group (Chicago Mercantile Exchange). طلا قراردادهای آتی مورد استفاده توسط موسسات و همچنین دلالان. قرارداد سلف استاندارد و توافق برای تحویل و یا دریافت یک مقدار خاص از طلا در برخی از نقطه در آینده است. COMEX طلا قرارداد آتی مشخص تحویل 100 تروی اونس 995 طلای خالص. این اسمی ارزش قرارداد بر اساس یک زمان طلا قیمت $1390/اونس تروی دلار است 139,000.00. (یکی سلطنتی, سنتی, اونس = 28.35 گرم یک اونس تروی = 31.10 گرم)

در اوایل ماه نوامبر 2010 آموزش مداوم راه اندازی جدید قیمت طلا در معاملات آتی, قرارداد, e-میکرو. E-میکرو یکسان به سنتی طلا قرارداد آتی به جز آن که معاملات اسمی 10 تروی اونس طلا. اگر یکی می سازد و یا طول می کشد تا تحویل این قرارداد 10 اونس طلا دست را تغییر می دهد. E-میکرو می توان به عنوان یک کسری سنتی طلا قرارداد آتی پس از 10 e-micros برابر با یک سنتی قرارداد.

قرارداد اجازه می دهد تا یک معامله گر را به یک موقعیت که سود حاصل از افزایش قیمت طلا و یا از یک سقوط در قیمت است. قرارداد آتی در حال طراحی شده و می تواند به مدت طولانی و یا کوتاه است. اگر یکی از آن آنها به طور موثر خرید طلا به کالا و سود زمانی که قیمت افزایش می یابد. اگر کسی مبادرت به فروش طلا قرارداد و “کوتاه می شود” و سپس به طور موثر آنها را به فروش طلا. اگر قیمت قطره سپس آنها می توانید به خرید طلا خود را برای کمتر از آنها پرداخت می شود. آن است که “خرید کم و فروش بالا” اما در جهت معکوس.

بازارهای آتی در حال پیش بینی است. شرکت کنندگان به دنبال پیش بینی که در آن قیمت طلا خواهد بود در نزدیکی انتهای قرارداد و سرمایه گذاری درآمده است. آینده قیمت هر کالا بر اساس قیمت از انتظارات و نرخ بهره. نرخ بهره ماده به دلیل وجود یک هزینه فرصت برای سرمایه گذاری پول در آینده تماس بگیرید. پول است نه درآمد بهره در یک حساب بانکی به طوری که هزینه فرصت در میان است به قیمت معاملات آتی طلا توسط بازار است. از آنجا که نرخ بهره در حال حاضر پایین است و بخش کوچکی از قیمت فاکتور برای اهداف ما می توانید چشم پوشی از نرخ بهره تاثیر است.

با وجود قرارداد آتی نیاز به انتقال فیزیکی 100 اونس طلا, ترین قرارداد بسته شده قبل از انقضای نیاز به تحویل و آن را به هنجار است که طلا به صورت فیزیکی رد و بدل شده. حتی در میان بزرگ طلا کاربران و معامله گران و سرمایه گذاران بیشتر طلا رد و بدل شده توسط electronic در حالی که انتقال فیزیکی خوب باقی می ماند و با خیال راحت قفل شده در پشت چندین لایه امنیتی در بزرگ به خوبی محافظت شده بانک ها و طاق نهاد. اگر یکی را تحویل طلا, قرارداد یک واقع دریافت حکم طلا از پاکسازی سپرده گذاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید