چگونه رزونانس شومان نوسانات تاثیر می گذارد مغز شما

[ad_1]

رزونانس شومان زمین است ضربان قلب. مغز ما باید در رزونانس با شومن موج فرکانس که نوسان در اطراف 7.83 هرتز به منظور برای ما به تابع.

معتبر آلمانی ماکس پلانک انجام تحقیقات گسترده در این ارتباط از رزونانس شومان فرکانس 7.83 هرتز و مغز ما: این مطالعه نشان داد که مغز ما متصل به 7.83 هرتز فرکانس ما نمی توانیم عملکرد ما تبدیل ذهنی و جسمی.

از آوریل سال 2017 شده است وجود دارد افزایش چشمگیر در نوسانات شومن فرکانس. این مشخصی در مکان های مختلف در سراسر جهان برای رسیدن به سطح بی سابقه ای از بالای 100 هرتز در موارد پنج احتمالا بیشتر است.

در اینجا چیزی است که من کشف شده تا کنون:

زمانی که شومن موج ناگهان خوشه مغز ما نمی تواند نگه دارید تا با افزایش ناگهانی. ما قطع از ما “قطب نما” و از دست دادن جهت.

به عبارت دیگر الکترو مغناطیسی میدان نیرویی که به ما متصل است نه برقراری ارتباط از طریق ما و ما از دست دادن توانایی ما برای تصمیم گیری بر اساس آموخته رفتارها و مطبوع است. در طول این زمان از قطع همه چیز می تواند بسیار ناراحت کننده: سرگیجه و سردرگمی احساس ناامیدی و افسردگی و رفتارهای ناکارآمد مشترک هستند.

اگر شما حساس به الکترو مغناطیسی انرژی شما را تحت تاثیر قرار خواهد شد

معمولا در عرض یک یا دو روز همه چیز بازگشت به “عادی”. طبیعی جدید است یک فرکانس که نشانگر حدود 16 هرتز در حال حاضر, و گاهی اوقات آن را می رود به تقریبا صفر است.

این یک واقعیت جدید همه ما باید یاد بگیریم با زندگی می کنند.

این روند به وضوح قابل مشاهده است. از آن شده است به تدریج تشکیل پس از سال 2014 زمانی که یک تغییر قابل توجه در رزونانس شومان برای اولین بار مشاهده شده است.

ما نیاز به یادگیری به کار در این محیط جدید

امروز از آن است که مهم تر از همیشه قبل از به یادگیری تکنیک برای ایجاد ثبات در ذهن خود را و تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر به فرکانس نوسانات آن افزایش خواهد یافت که این فرکانس در ادامه به افزایش است.

فکر می کنم از رزونانس شومان نوسانات مانند محدوده تجاری:

اگر قیمت سهام نوسان بین $ 7.00 و $12.00 کمتر وجود دارد نوسانات نسبت به قیمت سهم که نوسان بین $ 5.00 و $ 25.00.

ما شاهد نوسانات از حدود 5 هرتز تا 40 هرتز و حتی 110 هرتز. آن را به شکل که یادگیری تکنیک های جدید برای ایجاد ثبات در مغز خود یک ضرورت است امروز.

من باید جدید ایجاد تحول تکنیک مدیتیشن که harmonises مغز به سرعت بنابراین ارائه یک بافر در برابر این نوسانات و موقت قطع شده.

ما بیشتر فرکانس های در آینده

اگر ما از دمدمی مزاجی در هر زمان این خوشه رخ می دهد ما را در معرض آسیب بسیار زیاد به ما حساب های معاملاتی و ما را به مغز و بدن است که باید برای مقابله با استرس از محیط زیست تغییر به عنوان به خوبی به عنوان ما واکنش های داخلی به آنها.

جهان هستی و همه چیز در آن است که یک توده همگن که با هم حرکت می کند. ما نمی توانیم خودمان جدا از این تغییرات انرژی ما باید با آنها و تنظیم به منظور زنده ماندن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید