چگونه به مسئولیت رسیدگی به این خطرات با معاملات آتی کالا

[ad_1]

اگر ایده خود را از “کامل” است که به نشستن در یک اطاقک و زدن کاغذ بازی و سپس شما باید جلوگیری از خواندن این مقاله بلافاصله از آنجا که وجود دارد هیچ چیز دنیوی در مورد معاملات آتی. هر روز پر شکوه احساسات است که جبران تلخ نا امیدی و شکست خورده معاملات. گذشته از شما, شخصی, تجاری سبک وجود دارد در خارج از خطرات است که باید میان به تجارت معادله است.

نوع خطر من با اشاره به عوامل خارجی است که می تواند بر قیمت کالاها صرف نظر از اینکه چگونه به خوبی شما تجارت است. برخی از این عوامل عبارتند از:

جهانی و عوامل خطر

برای بهتر یا بدتر ما در جهان بی ثبات و نابکار رویدادهای بین خصمانه کشورهای بسیار واقعی است. ما در جهانی زندگی می از منابع محدود و بسیاری از کالاها متمرکز در منطقه ای جغرافیایی مناطق. برای مثال برخی از بزرگترین ذخایر نفت واقع در خاورمیانه است. برای بقیه جهان این بدان معناست که خرید نفت خود را با عرضه با کشورهای خاورمیانه است. تجارت موافقت نامه های از این نوع می تواند گاهی اوقات مارپیچی خارج از کنترل با عواقب نامطلوب. من آشنایی خودم را در اینجا, اما من هنوز هم می تواند به وضوح به یاد داشته باشید, عرب, تحریم نفتی و رعایت خطوط طولانی از اتومبیل های در حال انتظار برای پر کردن, و آن را بیش از حد طولانی قبل از بسیاری از ایستگاه های گاز زد به طور کامل از بنزین است. رئیس جمهور در زمان جیمی کارتر و او را مجبور به گرفتن شدید اندازه گیری برای کاهش ایالات متحده مصرف نفت.

بیشتر درگیری های منطقه ای می تواند به توقف جریان کالا از, به طور معمول مولد اقتصاد است. آن است که آیا یک حمله تروریستی یا همه را جنگ می تواند طلسم واقعی مشکل و تجارت این کالا را تحت تاثیر قرار می تواند تجربه وحشی نوسانات قیمت و کمبود. این خطرات شما نمی توانید کنترل از طریق دفاعی تکنیک های تجاری به این دلیل که دامنه مشکل جهانی در طبیعت است.

خطرات ناشی از دلالان

از آنجا که بسیاری از خوانندگان این مقالات را می توان طبقه بندی به عنوان دلالان به عنوان مخالف به شرکت مصون سازی عملیات دلالان گاهی اوقات می تواند حرکت بازار در الگوهای غیر معمول. فقط سعی کنید به شکل عجیب و غریب ماشینی از حرکت قیمت در S&P و e-mini اگر شما می خواهید اثبات حرکت غیر عادی ، بسیاری از این جنبش غیر منتظره را می توان به فرکانس بالا معاملاتی که در حال حاضر موسیقی رو به بالا از 60 درصد از کل ترافیک در قرارداد.

آن را غیر معمول نیست برای دلالان به خارج شدن از کنترل و قیمت ها به سطوح اشباع خرید یا اشباع فروش با شرایط. این dot.com حباب یک مثال خوب از دلالان رانندگی قیمت به اوج بی سابقه ای است که ثابت می شود بیش از حد خوش بینانه به حداقل می گویند

نگه داشتن پیگیری دقیق از زمینه بازار و سطح حدس و گمان می تواند کمک به اجتناب از سفته بازان خطر است. یک راه عالی برای نظارت بر فعالیت سفته بازان است که از طریق تعهد از معامله گران گزارش منتشر شده بورس شیکاگو که شکسته شدن فعالیت دسته از معامله گر.

Black Swan حوادث

نیکلاس نسيم Talab به تازگی شناسایی رویدادهایی که مناسب نیست منظمی را به بازار سنتی تئوری. بازار کارآمد تئوری, تحلیل بنیادی و تکنیکال معاملاتی صفر سطوح قابل پیش بینی زمانی که یک رویداد غیر منتظره رخ می دهد. این وقایع به طور کلی رخ می دهد بدون هشدار و می تواند گسترده اقتصادی اثرات محلی و اقتصاد ملی. بازار سقوط آزاد در سال 2008 یکی از بسیاری از Black Swan اتفاقاتی که رخ داده است در طول عمر ما. Black Swan حوادث باید اتفاقاتی که قابل پیش بینی فعلی فن آوری تجارت و رسیدن به مراتب عواقب.

پس از Black Swan حوادث رخ می دهد شما را پیدا خواهد کرد با عجله توسط دانشگاهیان (معمولا تلاش جدی برای درک رویداد) و تلویزیون “سر صحبت” برای توجیه nauseum آگهی که حوادث قابل پیش بینی بود و صدای یورتمه رفتن اسب از برخی از افراد که ادعا می کنند به پیش بینی کرده اند این رویداد اتفاق می افتند. (فکر می کنم پیتر شیف)

این بوده است که بسیار کوتاه و غیر فراگیر شمارش از عوامل خطر است که یک معامله گر نمی تواند کنترل کند. وجود تنوع بی پایان از شرایط بالا توضیح داده شد اما به طور کلی پیش بینی نشده معاملاتی عواقب سقوط در این دسته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید