چگونه به تجارت Cryptocurrencies – اصول اولیه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

[ad_1]

این که آیا آن's ایده cryptocurrencies خود و یا تنوع نمونه کارها خود را به مردم از تمام طبقات جامعه از زندگی در حال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال. اگر شما're جدید به مفهوم و تعجب آنچه که's رفتن در اینجا برخی از مفاهیم اساسی و ملاحظات برای سرمایه گذاری در cryptocurrencies.

چه cryptocurrencies در دسترس هستند و چگونه می توانم آنها را خرید ؟

با درپوش بازار حدود 278 میلیارد دلار بیت کوین ترین تاسیس cryptocurrency. Ethereum دوم با درپوش بازار بیش از $ 74 میلیارد دلار است. علاوه بر این دو ارز وجود دارد تعدادی از گزینه های دیگر نیز از جمله موج ($ 28B) Litecoin ($ 17B) و MIOTA ($ 13B).

زمانی که اولین بار به بازار وجود دارد مقدار زیادی از مبادلات بیت کوین تجارت در سراسر جهان است. BitStamp و Coinbase دو به خوبی شناخته شده ما مبتنی بر مبادلات. Bitcoin.de تاسیس اروپایی ارز. اگر شما علاقه مند در معاملات دیگر ارزهای دیجیتال همراه با بیت کوین و سپس پرکردن بازار است که در آن شما را پیدا خواهد کرد تمام ارزهای دیجیتال در یک مکان. در اینجا یک لیست از مبادلات با توجه به 24 ساعته حجم تجارت.

چه گزینه های من برای ذخیره پول من ؟

یکی دیگر از توجه مهم است ذخیره سازی سکه ها. یکی از گزینه است برای ذخیره آن در ارز که در آن شما آنها را خرید. اما شما باید مراقب باشید در انتخاب ارز. محبوبیت از ارزهای دیجیتال منجر به بسیاری از جدید و ناشناخته مبادلات ظاهر در همه جا. نگاهی به زمان برای انجام علت سعی و کوشش خود, بنابراین شما می توانید جلوگیری از scammers.

یکی دیگر از گزینه شما باید با cryptocurrencies است که شما می توانید آنها را به خودتان. یکی از امن ترین گزینه برای ذخیره سازی خود را سرمایه گذاری سخت افزار کیف پول. شرکت هایی مانند لجر به شما اجازه می دهد ذخیره بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال نیز هست.

چه's بازار مانند و چگونه می توانم یادگیری بیشتر در مورد آن ؟

این cryptocurrency بازار نوسان زیادی است. ماهیت فرار از بازار باعث می شود آن را مناسب تر برای مدت طولانی بازی.

وجود دارد بسیاری از تاسیس سایت های خبری که در گزارش ارزهای دیجیتال از جمله Coindesk, Business Insider, سکه تلگراف و Cryptocoin اخبار. علاوه بر این سایت نیز وجود دارد بسیاری از حساب های توییتر که صدای جیر جیر در مورد ارزهای دیجیتال از جمله @BitcoinRTs و @AltCoinCalendar.

ارزهای دیجیتال با هدف مختل سنتی, ارز و بازار کالا. در حالی که این ارز هنوز راه طولانی برای رفتن موفقیت Bitcoins و Ethereum ثابت کرده اند که وجود دارد این است که علاقه واقعی در مفهوم. آشنایی با اصول cryptocurrency سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که شما را در مسیر درست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید