چگونه به تجارت مانند WD Gann?

[ad_1]

W. D. Gann مسلما یکی از بزرگترین معامله گران و تحلیل گران تکنیکی است که تا کنون زندگی می کردند. او شناخته شده بود به دست گرفته اند و میلیون ها دلار از بازار در طول تصادف بزرگ 1929-1933 و به دست آمده است فرقه مانند وضعیت در میان ویژگی های تحلیلگران و معامله گران به طور یکسان.

اما چگونه W. D. Gann آن را انجام دهید ؟ چه شد روش خود را? بسیاری از مردم بر این باورند که او به تکیه تنها بر روش باطنی مانند مالی طالع بینی و مبحی معانی رمزی اعداد. بدون شک Gann شد یک کارشناس در این مناطق است. او اغلب به سیارات در دوره های خصوصی و نامه ها. او همچنین با اشاره به تعداد مربع است که او بر اساس تعداد حروف در عنوان مثال کلمات “بورس نیویورک” به منظور پیش بینی بازار کلیدی نقاط عطف.

اما W. D. Gann همچنین اظهارات مانند “هندسی زاویه اساس روش پیش بینی” و حتی با عنوان بخش های خاصی از استاد خود سهام و کالاها در این دوره راه. اما آنچه او از این چیست ؟ بود W. D. Gann صرفا با تکیه بر اصول هندسی در پیش بینی ؟ چگونه ممکن است یکی از اعمال این روش ؟

W. D. Gann اعتقاد بر این است که بازارهای مالی مانند بسیاری از چیزهایی که در جهان ساخته شد بر اساس اصول قانون طبیعی است. مانند اتم ها و مولکول و ماده تشکیل کریستال در برخی دقیق هندسی زاویه او معتقد بود که بازارهای مالی بود. او گمان که بازارهای ساخته نقاط عطف در رابطه با دقیق هندسی زاویه.

برخی از رفتن بیشتر در این است که چه Gann با اشاره به بودند جنبه های نجوم. خود نمودار روش بر اساس هندسه و پوسته پوسته شدن نمودار به طوری که برای تعادل قیمت و زمان است. Gann بود به احتمال زیاد برای انجام این کار به طوری که برای ارتباط هندسی نمودار با سیاره چرخهای عوامل است که او با استفاده از.

صرف نظر از عقیده خود بر آنچه W. D. Gann شد در واقع انجام یک چیز است برای برخی. Gann استاد بود و پیش بینی معامله گر و میراث او را به زندگی می کنند در نوشته های خود را.

Gann باز روش نموداری قیمت با زمان است که برای ایجاد یک واحد زمان برابر با یک واحد قیمت. بنابراین در نمودار هفتگی این به این معنی برای یک سهام نموداری قیمت در $1 $ در هر 1 هفته از زمان. در این راه هندسی زاویه که نوسان گیری می تواند محاسبه شده با استفاده از مثلثات است.

اما آنچه از Gann نظرات خود را در پنبه البته که باید با استفاده از $0.15 هر روز و $0.30 در هر ماه ؟ این باز یک کل جدید درب از حدس و گمان در نظر چگونه به مقیاس نمودار خود را. پاسخ در اینجا است که W. D. Gann شد ایجاد یک “لرزش رای” برای پنبه در بازار است. او به طور موثر و گفت که $0.15 شد هسته اصلی واحد ارتعاشات پنبه.

وجود دارد روش های در دسترس که در آن یکی می توانید استفاده Gann اصول به منظور ایجاد لرزش نرخ بازار است. اما این موضوع برای مقاله و یا حتی یک ویدیو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید