چگونه به تجارت در معاملات آتی بازار ؟

[ad_1]

بازار معاملات آتی ارائه می دهد فرصت طلب سرمایه گذار این گزینه با استفاده از مقدار کمی از پول خود را برای کنترل مقادیر زیادی از محصولات از جمله طلا و ارز و محصولات کشاورزی.

یک قرارداد آتی است که از نظر قانونی الزام آور قرارداد برای تحویل اگر شما در حال فروش و یا اگر شما در حال خرید از یک خاص کالا, شاخص اوراق قرضه و یا ارز در یک تاریخ از پیش تعیین شده و یا قیمت. یک قرارداد آتی می تواند شامل همه چیز از یک استاندارد اندازه مقدار گندم و روغن و یا یک کشور را ارز. مقدار و تاریخ تحویل قرارداد مشخص شده هر چند تقریبا در همه موارد تحویل گرفته شده است و نه به عنوان قراردادهای خرید و فروش به صورت نظری و یا مصون سازی اهداف است.

آتی مورد استفاده توسط کسانی که با استفاده از واقعی کالا و سرمایه گذاران. برای مثال ممکن است یک کشاورز گیاهان برخی از ذرت, اما نمی داند که چه ذرت خواهد بود برای فروش در ماه نوامبر. او می تواند فروش یک قرارداد آتی در ماه نوامبر و “قفل در” آینده قیمت فروش امروز. از سوی دیگر سرمایه گذاران می توانند با خرید یک قرارداد آتی اگر آنها بر این باورند که قیمت یک امنیتی در حال رفتن به درک و یا آنها می توانید فروش یک قرارداد آتی اگر آنها بر این باورند که قیمت یک امنیتی در حال رفتن به کاهش است.

آتی اغلب فکر در همان گروه به عنوان گزینه های. در حالی که آنها هر دو از مشتقات که در آنها استخراج ارزش خود را از برخی از پایگاه های امنیتی وجود دارد یک تفاوت بسیار مهم. در حالی که گزینه های به حق اما نه تعهد به خرید و یا فروش های امنیتی اساسی یک قرارداد آتی است که از نظر قانونی الزام آور تعهد به خرید و یا فروش همان کالا. در حالی که گزینه های خود را محدود به از دست دادن قیمت پرداخت شده برای آن گزینه معاملات آتی می تواند منجر به از دست دادن کل سرمایه گذاری و بیشتر به ملاقات آن الزامی است.

یکی دیگر از تفاوت بین قیمت آتی و بازار سهام شامل استفاده از کلمه حاشیه. اگر چه اندازه قرارداد برای ارزهای بزرگ هستند (اغلب معادل بیش از 100 ، 000 دلار برای یک قرارداد واحد) یک سرمایه گذار ندارد به خرید و یا فروش کامل قرارداد. بلکه یک حاشیه سپرده در قرارداد نگهداری می شود که در واقع یک “حسن نیت” مقدار پول برای اطمینان از تعهدات خود را به مبلغ قرارداد آتی. حداقل مبلغ مورد نیاز متفاوت توسط کارگزار اما معمولا تنها بخشی از قرارداد کل ارزش هستند و نه مربوط به قیمت واقعی قرارداد درگیر است.

معاملات آتی باید از طریق قراردادهای کارگزاران که در عمل هر دو سرویس کامل و تخفیف عملیات و ممکن است مربوط به کارگزاری سهام است که شما در حال حاضر مقابله با. اما محبوب تخفیف کارگزاران بازار سهام نیست و رسیدگی به قراردادهای موکول به آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید