چگونه برای ایجاد حس آتی نفت خام

[ad_1]

بازار سهام به طور سنتی ثابت به یک پلت فرم فوق العاده برای سرمایه گذاران به تجارت, ابزارهای مالی, و به همین ترتیب کالاهای معامله شده از طریق یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری شناخته شده به عنوان “آینده”. “آینده” است که یک ابزار مالی است که سرمایه گذار استفاده می کند را به یک موقعیت که در آن سرمایه گذار احساس کند که قیمت کالای اساسی حرکت خواهد کرد در آینده. آتی معامله گر در خرید این خودرو با اعتقاد به این که قیمت کالا را افزایش یا کاهش در برخی از پیش تعیین شده و تاریخ آینده است.

خرید یک آینده یک قرارداد است که قفل در قیمت امروز طوری که خریدار می تواند به دست آوردن زمینه ای کالا در آینده در امروز توافق قیمت بدون در نظر گرفتن هر گونه ممکن است شرایط بازار در آینده (این توافق بر اساس تاریخ). در سطح جهان وجود دارد متعدد آتی بازارهای نفتی بزرگترین بازار بورس نیویورک (NYMEX) همراه با بین المللی نفت و ارز که در حال حاضر شناخته شده به عنوان “یخ”.

وجود دارد بسیاری از حدس و گمان است که می گیرد در بازارهای آتی و این می تواند یک اثر در قیمت نفت خام ، برای مثال اگر معامله گران به دست آوردن مقادیر زیادی از قراردادهای آتی در قیمت های بالاتر از قیمت کنونی بازار این باعث خواهد شد که برای تولید کنندگان نفت به ذخیره کردن عرضه خود در حال حاضر در دست خود را به طوری که آنها می توانند سپس تخلیه آن در بازار در آینده در در قیمت بالاتر-این سرعت کاهش از زمان عرضه نفت به بازار و به طور همزمان دیسک تا هر دو آینده و در حال حاضر قیمت این کالا است. گاهی اوقات معامله گران سعی کنید به “گوشه بازار” با استفاده از این شناخته شده روش.

در طول 1970s کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تاسیس شد و در ایالات متحده به عنوان یک دولت در بدن برای تنظیم دلالان و نگه داشتن چیزهای در بررسی به طوری که قیمت نمی مارپیچی خارج از کنترل است. به تدریج در طول زمان CFTC واگذار مقدار از آن نظارتی قدرت و کنترل بر بازار است.

درست مانند هر کالای دیگر نفت خام خود را ticker symbol و مارجین مورد نیاز برای معامله در بورس. اگر یک سرمایه گذار/معامله گر معامله شد و نفت خام نفت قرارداد آتی آنها را ببینید چیزی شبیه به این در این نوار صدای تیک تیک:

CL8K @ 103.45

متن در بالا پررنگ مواجه فونت ترجمه به عنوان خوانده شده “نفت خام (CL) 2008 (8) مارس (K) $در 103.45/هر بشکه رسید.” ارزش نفت قرارداد تعیین شده توسط بازار فعلی قیمت ضرب در ارزش قرارداد. بنابراین در این مثال: $103.45 X 1000 بشکه نفت = $103 450

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید