چگونه اخبار را تحت تاثیر قرار بازار فارکس?

[ad_1]

جنبشهای بزرگ در ارزهای هستند که معمولا توسط بزرگ داستان در بازارهای مالی و جهت نرخ بهره. برای مثال در ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جنت یلن خواهد بود ترک پست خود در سال 2018 و تغذیه جروم پاول منصوب شده توسط رئیس جمهور. تغییرات در سیاست های اقتصادی و ایدئولوژی بین خروج رئیس و دریافتی تاثیر در بازار ارز خارجی است.

بزرگ داستان

وقتی که می آید به بازارهای مالی, اقامت در بالا از داستان است حیاتی برای موفقیت خود را به عنوان یک معامله گر. برای مثال زمانی که بریتانیا رای به خروج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا), اکثر بازارهای مالی در سراسر جهان را دیدم فوق العاده ای نوسانات رو به پایین در واکنش به رای دادن. در حالی که این رویداد فوق العاده ای بود ما نمی توانیم اخراج حوادث است که می تواند تاثیر عمیقی بر ارزش ارز. این وقایع شامل اما نه محدود به موارد زیر است:

بالقوه یا واقعی تغییرات در دولت

بحران اقتصادی

اطلاعیه مهم توسط وزرای مالی و روسای بانک های مرکزی

مداخله توسط بانک مرکزی

جنگ و تروریسم

بلایای طبیعی

سیاست های اقتصادی توسط کشورهای مختلف

در سال های اخیر ما شاهد بسیاری از وقایع که به شدت تحت تاثیر بازار ارز. یورو به شدت devaluated با انگلستان رای به خروج از اتحادیه اروپا. اقتصاد جهان را تحت تاثیر قرار زمانی که دولت یونان بود که در آستانه ورشکستگی است. ونزوئلا بولیوار رندر شده است تقریبا بی ارزش خود را سیاست های اقتصادی. اینها فقط چند نمونه و بسیاری دیگر وجود دارد.

عاقلانه فارکس سرمایه گذار به دنبال اخبار به عنوان آنها می تواند کمک به پیش بینی بازار است. سود حاصل از زیر عمده اخبار و رویدادها را می توان بزرگ و تلفات به حداقل برسد.

نرخ بهره

نرخ بهره هستند و این مهم در دراز مدت راننده برای ارز. جهانی شدن ساخته شده است آن را آسان تر برای سرمایه گذاران به انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر در جستجوی یک عملکرد بالاتر. برای مثال یک سرمایه گذار در ایالات متحده می تواند با نرخ بهره کمتر از 1% آن در آرژانتین و آنها را به یک نرخ بهره 20%. که در آن شما نه می توانست پول خود را نجات داد ؟ زمانی که بانک مرکزی تغییرات نرخ بهره کلیدی خود را در آن اثرات هزینه های استقراض از افراد و شرکت ها و حتی دولت است. برای کسب و کار بالاتر از میزان متوسط افزایش هزینه های استقراض ساخت سرمایه گذاری کمتر جذاب است. برای افراد آن را به معنی بالاتر کارت اعتباری و پرداخت وام مسکن که با هدف رشد کند. نرخ بهره پایین از سوی دیگر معمولا با هدف تقویت رشد اقتصادی است.

بیش از دراز مدت با نرخ بالا تمایل به کاهش سرعت رشد اقتصادی است. جالب است که در کوتاه مدت نرخ بهره بالاتر تمایل به صعودی ارز. هنگامی که سرمایه گذاران به حرکت سرمایه های خود را به کشورهای با بالاترین نرخ بهره ارزش این ارز را افزایش می دهد. قیمت عمل بعد از تصمیم گیری نشان می دهد که چگونه سیاست های پولی تغییرات می تواند باعث حرکت بزرگ است که می تواند برای روزها و حتی هفته ها در یک زمان.

این مقاله ارائه شد توسط معامله گران بازار فارکس در وبلاگ (FTB). این FTB با هدف نگه داشتن فارکس سرمایه گذاران مطلع تحلیل تکنیکال و استراتژی های عمده اخبار حوادث که ممکن است بر بازار ارز. دسترسی به وبلاگ رایگان از هزینه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید