چه Monero?

[ad_1]

Monero منبع باز است cryptocurrency پروژه با بهتر امنیت و حفظ حریم خصوصی از اکثر ارزهای مجازی. این طراحی شده است را به همه قدرت برای کنترل امور مالی خود را بدون دولت و مالی در آژانس نظارت. این cryptographical تکنیک های به تصویب رسید تضمین می کند که یک جاسوس صفر آگاهی از معاملات خود را.

که ایجاد Monero?

Monero تا حد زیادی یک پروژه جامعه با هیچ فردی پشت آن است. بیش از 240 متخصصان متشکل از توسعه دهندگان و بازاریابان گرد هم آمدند و نفس زندگی را در آن. اما حدود 30 توسعه دهندگان شناخته شده است. هر کسی می تواند به این شبکه یا اهدای مهارت های خود را و یا سرمایه است.

Monero ندارد یک پایه در هر کشور است. بنابراین آن می تواند ثابت کند سخت به آن را تعطیل یا محدود کردن آن از عامل در یک کشور خاص. اما شما نباید خیلی مطمئن در مورد این که چین و کره جنوبی در حال حاضر ثابت شده است که هر cryptocurrency را می توان منحل کرد از عامل در برخی از حوزه های قضایی است. چین رسما ممنوع ICOs از در حال اجرا یک زن و شوهر از سال پیش.

Monero ویژگی های امنیتی

بدون شک Monero Blockchain یکی از امن ترین مکان برای داد و ستد از. Ethereum و بیت کوین Blockchains شفاف هستند به طوری که هر کسی می تواند اعتبار و صحت یک معامله. این به این معنی که هر کسی با فوق العاده محاسبات مهارت ها و منابع می توانید به راحتی رمزگشایی کاربران در دنیای واقعی هویت. این است که بسیار شورش به عنوان آن می رود در برابر اصل پشت و غیر متمرکز پروژه-obfuscating جزئیات کاربر.

Monero را cryptographical تکنیک های رازی کاربر داده و آن را غیر ممکن برای اطلاعات شنود و به هر چیزی. دو اصلی پروتکل های امنیتی شاغل هستند حلقه امضا و خفا آدرس. سابق مخلوط کردن تمام آدرس در شبکه و در نتیجه ساختن آن دشوار برای یک ناظر خارجی به لینک یک آدرس خاصی به یک حساب.

دومی اشاره به یک وضعیت که در آن یک آدرس استفاده می شود برای یک معامله فقط. می تواند وجود دارد هیچ نشانی برای دو یا بیشتر نقل و انتقالات. با استفاده از آدرس untraceable و آنهایی که جدید ایجاد شده در معامله بعدی. در تمام جزئیات مربوط به فرستنده و گیرنده و مبلغ منتقل شده در حال باز نمي شود. این شبکه کاملا “بسته” به عنوان افراد می توانید انتخاب کنید که می توانید معاملات خود را.

جوانب مثبت از Monero

• خصوصی امن و untraceable

• مقیاس پذیر با هیچ محدودیت blockchain

• قوی و توانمند تیم

• به طور گسترده ای به تصویب رسید

• برنامه ریزی برای تشویق کارگران به حفظ blockchain حتی زمانی که عرضه اجرا می شود

• انتخابی شفاف-شما انتخاب کنید که برای دیدن معاملات خود را

منفی از Monero

• در دقیقه سطح تمرکز

• هنوز به طور گسترده ای به تصویب رسید

آینده Monero

غیر متمرکز فن آوری های در حال دریافت مقدار زیادی از اعتیاد به مواد مخدره در این لحظه و این به سادگی به معنای به رسمیت شناختن گسترده ای. به عنوان فن آوری به طور گسترده ای به تصویب رسید و دولت در تلاش برای پین کاربر پایین سرمایه گذاران در حال رفتن به تقاضا برای خصوصی تر گرا cryptos و این ممکن است فقط با قرار دادن Monero درست در نقطه بالا برای چیدن. این ارز است که قطعا ارزش یک شات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید