چه ICO در Cryptocurrency?

[ad_1]

ICO کوتاه برای اولیه سکه ارائه شده است. هنگامی که راه اندازی یک جدید cryptocurrency یا crypto-رمز توسعه دهندگان ارائه به سرمایه گذاران تعداد محدودی از واحدهای در ازای عمده دیگر crypto سکه مانند بیت کوین و یا Ethereum.

ICOs شگفت انگیز ابزار برای سرعت باران صندوق توسعه برای حمایت جدید cryptocurrencies. نشانه های ارائه شده در طول یک ICO فروخته می شود و داد و ستد در cryptocurrency مبادلات فرض کنید به اندازه کافی وجود دارد و تقاضا برای آنها.

این Ethereum ICO یکی از قابل توجه ترین موفقیت و محبوبیت اولیه عرضه سکه در حال رشد است به عنوان ما صحبت می کنند.

تاریخچه مختصری از ICOs

موج دار شدن است که به احتمال زیاد اولین cryptocurrency توزیع از طریق یک ICO. در آغاز سال 2013 موج Labs شروع به توسعه ریپل سیستم پرداخت و تولید شده حدود 100 میلیارد XRP tokens. این به فروش می رسد از طریق یک ICO به صندوق موج's پلت فرم توسعه است.

Mastercoin یکی دیگر از cryptocurrency فروخته است که چند میلیون نشانه برای بیت کوین در طول یک ICO نیز در سال 2013. Mastercoin با هدف tokenize معاملات بیتکوین و اجرای هوشمند قرارداد با ایجاد یک لایه جدید در بالای موجود Bitcoin کد.

البته دیگر وجود دارد cryptocurrencies شده اند که با موفقیت از طریق تامین ICOs. در سال 2016 Lisk جمع آوری حدود 5 میلیون دلار در طول اولیه خود سکه ارائه شده است.

با این وجود Ethereum's ICO قرار گرفت که در سال 2014 است که احتمالا یکی برجسته ترین تا کنون. در طول ICO این Ethereum پایه فروخته ETH برای 0.0005 بیت کوین هر یک افزایش تقریبا 20 میلیون دلار است. با Ethereum مهار قدرت هوشمند قرارداد آن هموار راه را برای نسل بعدی اولیه سکه ارائه شده است.

Ethereum's, ICO, دستور العمل برای موفقیت

Ethereum's هوشمند قرارداد سیستم اجرا کرده است ERC20 پروتکل استاندارد است که مجموعه اصلی قوانین برای ایجاد دیگر سازگار نشانه های است که می تواند معامله در Ethereum's blockchain. این اجازه به دیگران برای خود ایجاد نشانه های سازگار با ERC20 استاندارد است که می تواند معامله برای ETH به طور مستقیم در Ethereum's شبکه.

دائو است به عنوان مثال قابل توجه از موفقیت با استفاده از Ethereum's هوشمند قرارداد. شرکت سرمایه گذاری مطرح 100 میلیون دلار ارزش ETH و سرمایه گذاران در دریافت ارز دائو نشانه اجازه می دهد آنها را به شرکت در حکومت از پلت فرم. متاسفانه دائو شکست خورده پس از آن هک شد.

Ethereum's ICO و ERC20 پروتکل مشخص شده اند آخرین نسل از crowdfunding blockchain-پروژه های مبتنی بر از طریق اولیه سکه ارائه شده است.

آن را نیز ساخته شده آن را بسیار آسان به سرمایه گذاری در دیگر ERC20 tokens. شما به سادگی انتقال ETH رب قرارداد در کیف پول خود را و جدید نشانه ها را نشان می دهد تا در حساب خود را بنابراین شما می توانید آنها را با این حال شما لطفا.

بدیهی است که همه cryptocurrencies باید ERC20 نشانه های زندگی در Ethereum 's network اما تقریبا هر هر blockchain مبتنی بر پروژه می توانید راه اندازی اولیه سکه ارائه شده است.

قانونی دولت از ICOs

وقتی که می آید به قانونی بودن ICOs, it's کمی از جنگل خارج وجود دارد. در نظریه نشانه به فروش می رسد به عنوان کالاهای دیجیتال نه دارایی های مالی. اکثر حوزه های قضایی پناهگاه't تنظیم ICOs در عین حال بسیار با فرض بنیانگذاران یک چاشنی وکیل در تیم خود کل فرایند باید بدون کاغذ.

حتی پس از برخی از حوزه های قضایی را تبدیل به آگاه از ICOs و در حال حاضر در حال کار بر روی تنظیم آنها را در شیوه ای مشابه به فروش سهام و اوراق بهادار.

بازگشت در ماه دسامبر 2017 آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) طبقه بندی شده ICO نشانه به عنوان اوراق بهادار. به عبارت دیگر SEC آماده شد برای توقف ICOs آنها به نظر گمراه کننده سرمایه گذاران.

وجود دارد برخی از موارد که در آن نشانه فقط یک ابزار رمز. این به این معنی مالک به سادگی می توانید از آن استفاده کنید برای دسترسی به برخی شبکه یا پروتکل که در این صورت آنها ممکن است به عنوان تعریف یک امنیت مالی. با این وجود سهام نشانه که هدف این است که برای درک ارزش بسیار نزدیک به مفهوم امنیت است. حقیقت گفته شود, ترین نشانه خرید های ساخته شده به طور خاص برای اهداف سرمایه گذاری است.

با وجود تلاش های تنظیم کننده ICOs هنوز طولانی در یک خاکستری حقوقی منطقه و تا واضح تر مجموعه ای از مقررات است که اعمال کارآفرینان تلاش خواهد کرد برای بهره مندی از اولیه سکه ارائه شده است.

آن's نیز شایان ذکر است که هنگامی که مقررات رسیدن به شکل نهایی هزینه و تلاش مورد نیاز برای تطابق می تواند ICOs کمتر جذاب در مقایسه با معمولی بودجه گزینه های.

کلمات نهایی

در حال حاضر ICOs باقی می ماند یک راه شگفت انگیز به صندوق جدید crypto-پروژه های مربوط به و شده اند وجود دارد چند موفق آنهایی که با بیشتر به آمده است.

اما نگه داشتن در ذهن هر کس راه اندازی ICOs و امروزه بسیاری از این پروژه ها در حال کلاهبرداری و یا عدم جامد پایه و اساس آنها نیاز به رشد و آن را به ارزش سرمایه گذاری. به همین دلیل شما قطعا باید انجام تحقیقات کامل و بررسی تیم ها و پس زمینه هر چه crypto پروژه شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در. وجود وب سایت های متعدد وجود دارد که لیست ICOs فقط انجام یک جستجو در گوگل و شما'll پیدا کردن برخی از گزینه های.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید