چه Blockchain?

[ad_1]

Blockchain است irrefutably مدبر اختراع است که عملا ایجاد یک انقلاب در کسب و کار جهانی بازار. تکامل آن به ارمغان آورده است با آن بیشتر خوب نه تنها برای کسب و کار اما برای سود خود را به عنوان به خوبی. اما پس از آن وحی به صورت یک چشم انداز از آن فعالیت های عملیاتی است هنوز مشخص نیست. سوال اصلی در ذهن همه است – آنچه که Blockchain?

برای شروع با Blockchain تکنولوژی در خدمت به عنوان یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا انتقال اطلاعات دیجیتال بدون خطر از کپی شدن. آن را در راه گذاشته پایه و اساس یک ستون فقرات قوی از یک نوع جدید از فضای اینترنت. در اصل طراحی شده برای مقابله با بیت کوین – تلاش برای توضیح روحانی در مورد عملکرد آن الگوریتم های هش توابع و امضای دیجیتال ملک, امروز, فناوری علاقمندان در حال پیدا کردن دیگر کاربردهای بالقوه این معصوم اختراع که می تواند هموار کردن راه برای شروع کاملا جدید کسب و کار خرید و فروش روند در جهان است.

Blockchain به تعریف در همه موارد یک نوع الگوریتم و داده های توزیع ساختار برای مدیریت پول نقد الکترونیکی بدون دخالت هیچ مدیریت مرکزی برنامه ریزی برای ضبط تمام معاملات مالی به عنوان به خوبی به عنوان هر چیزی که دارای ارزش است.

کار Blockchain

Blockchain را می توان درک به عنوان توزیع دفتر فن آوری که در اصل ابداع برای حمایت از بیت کوین cryptocurrency. اما پست سنگین نقد و رد این فن آوری تجدید نظر شده بود را برای استفاده در چیزهایی سازنده تر است.

به یک تصویر واضح و روشن تصور کنید که یک صفحه گسترده است که عملا augmented تن به بار سراسر مجموعهای از محاسبات سیستم های. و سپس تصور کنید که این شبکه ها طراحی شده برای به روز رسانی این صفحه گسترده از زمان به زمان. این دقیقا همان چیزی است blockchain است.

اطلاعاتی که ذخیره شده بر روی یک blockchain مشترک است sheet که داده است آشتی از زمان به زمان. این یک راه عملی است که صحبت می کند از بسیاری از مزایای واضح است. به بودن با blockchain داده ها وجود ندارد در یک محل واحد. این به این معنی است که همه چیز ذخیره شده در آن وجود دارد باز است برای نمایش عمومی و تایید. بیشتر وجود نداشته متمرکز اطلاعات پلت فرم ذخیره سازی است که هکرها می توانند فاسد است. آن را عملا دیده بیش از یک میلیون و محاسبات سیستم های جانبی توسط سمت و آن داده ها را می توان مشورت با هر فردی با یک اتصال به اینترنت.

دوام و اصالت Blockchain

Blockchain تکنولوژی چیزی است که minims فضای اینترنت. آن را شیک مقاوم در طبیعت است. شبیه به ارائه اطلاعات به عموم مردم از طریق شبکه جهانی وب, بلوک های معتبر اطلاعات ذخیره شده در blockchain پلت فرم است که عینا قابل مشاهده در تمام شبکه های.

حیاتی به یاد داشته باشید blockchain را نمی توان با یک تک مردم نهاد یا هویت هیچ یک نقطه شکست. درست مثل اینترنت ثابت کرده است خود را به عنوان با دوام و در فضای پس از گذشته 30 سال blockchain بیش از حد به عنوان یک خدمت معتبر و قابل اعتماد صحنه جهانی برای معامله کسب و کار به عنوان آن را همچنان به توسعه است.

شفافیت و آزاده طبیعت

جانبازان صنعت ادعا می کنند که blockchain زندگی در یک وضعیت آگاهی. آن را عملا چک های خود را در هر حال حاضر و پس از آن. آن را شبیه به خود حسابرسی فن آوری که در آن شبکه خود را کاستن از هر معامله شناخته شده به عنوان یک بلوک که اتفاق می افتد سرنشین در فواصل منظم.

این تولد می دهد به دو خواص blockchain – آن را بسیار شفاف و در همان زمان آن را نمی تواند خراب شود. هر معامله ای که صورت می گیرد در این سرور تعبیه شده در داخل این شبکه از این رو ساخت تمام چیزی که بسیار قابل مشاهده در همه زمان ها ، بعلاوه به ویرایش و یا حذف اطلاعات در blockchain می پرسد برای یک مقدار بسیار بزرگه و تلاش و قوی قدرت محاسباتی. در میان این تقلب به راحتی می توان شناسایی. از این رو آن را نامیده آزاده.

کاربران Blockchain

وجود ندارد تعریف شده توسط قانون یا مقررات مورد که باید و یا می توانید با استفاده از این معصوم فن آوری است. هر چند در حال حاضر بالقوه آن کاربران بانک های تجاری غول و اقتصاد جهانی تنها, تکنولوژی باز است روز به روز معاملات از عموم مردم نیز هست. تنها نقطه ضعف blockchain مواجه است این است که پذیرش جهانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید