چه طلا نماد در ادبیات?

[ad_1]

طلا به همراه تاریخ نوع بشر از آن آغاز شود. داستان طلا و نماد آن شروع می شود با اولین کسی که همیشه در حال حفر کردن یک قطعه طلا. در سنین مختلف تکامل از طلا جمع آوری افسانه های بسیاری در اطراف آن تحریک تخیل با زیبایی آن است.

در معاصر محبوب قصه های طلا در حال حاضر اغلب. همیشه وجود دارد یک شخصیت اصلی که قرار است در تلاش برای طلا پرنده یک درخت با سیب, ماهی طلا, طلا قلعه. این قصه ها یک مجموعه از باورها به طور گسترده ای گسترش به خصوص در میان مردم ساکن در مناطق روستایی و غنی شده با جزئیات توسط هر نسل. طلا در نظر گرفته شده است نهایی ارزش و سفر برای پیدا کردن آن همیشه معلوم می شود با ارزش است. در پایان قهرمان یا ازدواج یک شاهزاده خانم زیبا موفق به نجات کسی که عزیز از یک خطر و یا دریافت نیمی از پادشاهی است. سفر به سمت هدف طلا معمولا نشان دهنده تکامل یک فرد از دوران نوجوانی به بزرگسالی است. رسیدن طلا به معنای به دست آوردن دانش و تجربه در جهان است.

در فرهنگ های متفاوت از ما مانند مصر یکی از طلا استفاده می شود در ارتباط با دین بسیار. این بود نتیجه خود را با توجه به خدای خورشید Ra خود خدا عالی. طلا به طور مستقیم در ارتباط با رنگ و روشنایی خورشید است. در مصر باستان آن را نمی نشان دهنده ارزش تجاری مورد استفاده تنها توسط فراعنه و کاهنان در مراسم مذهبی. احترام مردم مصر برای طلا در مستند Eloise جارویس McGraw’ s فرزندان رمان “جام طلایی”.

یکی دیگر از جنبه های محکم متصل شده با طلا طلا راش. این پدیده اتفاق افتاده در امواج به عنوان معادن جدید کشف شد در سراسر جهان است. بسیار معروف آمریکایی نویسنده مارک تواین در تلاش خود را برای پیدا کردن طلا به خانه آمد با چند داستان پشت طلا رویا گیر به او را به دلیل حساسیت هنری. او دستگیر شده در داستان کوتاه مانند “جشن پریدن قورباغه از Calaveras County” در شاد روایت تن که مشخصه آثار او قسمت از زندگی کارگران معدن طلا.

امروزه هیچ کس در جستجوی گنجینه های از دست رفته سینه دیگر. مردم تبدیل شده اند بیشتر واقع گرایانه و بسیار در ارتباط با واقعیت اقتصادی است. با این وجود طلا باقی مانده است یک دارایی و خرید طلا نشان دهنده تضمین در برابر نوسانات در جهان مالی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید